Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Jack Hammer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
jack-hammer

Скріншоти ігрового автомата Jack Hammer

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Jack Hammer

Wild

Wild

Уникальный символ

Уникальный символ

Агент

Агент

x3 50

x4 150

x5 1000

Химик с колбой

Химик с колбой

x3 50

x4 100

x5 300

Женщина

Женщина

x3 25

x4 50

x5 250

Ребенок с газетой

Ребенок с газетой

x3 15

x4 50

x5 200

Большой дерижабль

Большой дерижабль

x3 15

x4 30

x5 125

Машина

Машина

x3 10

x4 50

x5 100

Журнал

Журнал

x3 5

x4 15

x5 75

Телефон

Телефон

x3 5

x4 10

x5 50

Рука с химикатом

Рука с химикатом

x3 5

x4 10

x5 40

Тема протистояння добра і зла дуже популярна в сучасному суспільстві. Сюжети про супергероїв, сищиків, таємних агентів і інших любителів заплутаних історій часто зустрічаються на екранах ігрових автоматів. Компанія Net Entertainment вирішила присвятити черговий онлайн слот відомому борцеві із злочинністю, детективові Джеку Хаммеру. Ігровий автомат Jack Hammer пропонує любителям азарту поринути в атмосферу небезпеки і допомогти героєві здолати божевільного доктора.

Опис ігрового автомата Jack Hammer

Фоновим малюнком на екрані онлайн слот автомата Джек Хаммер являється панорама нічного міста, оскільки саме цей час доби злочинці найбільш активні. Яскраві вогні у вікнах хмарочосів, жовтий місяць над мостом свідчать про те, що мирні жителі і не підозрюють про те, що творитися у фіолетових сутінках. Звукове наповнення ігрового автомата Jack Hammer безкоштовно дозволяє відчути міру небезпеки, яка загрожує головному героєві.

Ігровий автомат Легендарний Джек складається з п’яти барабанів. У розпорядження користувача поступають двадцять п’ять ліній виплат. В процесі гри бере участь увесь набір, тому клавіша зміни їх кількості відсутня. Панель управління слот автомата включає кнопки підвищення розміру ставки, запуску барабанів і переходу в режим автоматичних спінів.

Символи ігрового автомата Легендарний Джек

Оскільки ігровий автомат Джек Хаммер створений за мотивами популярного комікса, то в якості символів використані сцени з мальованої історії. На картинках зображені сищик зі зброєю, божевільний доктор Вютен, білява дівчина у телефону, хлопчик, що продає пресу. Заміною карткових знаків в слоті стали іконки з телефоном, автомобілем, колба з отруйною рідиною, дирижабль, газета.  Коли на лінії вишикується комбінація з трьох, чотирьох або п’яти ідентичних символів, вона зараховується як призова і гравцеві виплачується винагорода, що покладається. Ігрові автомати Jack Hammer онлайн доступні усім любителям детективних історій без реєстрації. Тому кожен, хто жадає пригод, може грати безкоштовно.

Особливості ігрового автомата Джек Хаммер

Безкоштовний онлайн ігровий слот автомат Легендарний Джек буде цікавий користувачам не лише своїм сюжетом, але і функціональними можливостями. В процесі гри задіяний Wild. Дикий знак просто розрізнити серед інших картинок. У його обов’язки входить заміна символів слот автомата, щоб завершити виграшне поєднання. Бомба з годинниковим механізмом виступає в ролі скаттера, і активує додаткові безкоштовні спини. Найменше число безкоштовних обертань – десять, що нараховуються за п’ять символом розкиду.  Якщо ж на полі таких картинок буде більше, означає і число безкоштовних призових обертань зросте. Максимальна кількість – тридцять Free Spin. Усі виплати цього раунду будуть помножені на коефіцієнт х3. Ігрові автомати джек хаммер порадують гравців ще однією унікальною опцією – Sticky Win. Вона активується після того, як на ігровій лінії апарату вибудовується призова комбінація або випадають скаттери. Тоді осередки з виграшними знаками фіксуються, інші ж обертаються. Якщо комбінація була доповнена новими знаками, значить, дія опції Sticky Win триває. Деактивує вона, коли черговий спін не принесе потрібних іконок. Тоді учасникові виплачується виграш.

Ігровий автомат Jack Hammer онлайн не просто хороший привід розслабитися, але і можливість непогано заробити. Барвисте оформлення слота, захоплюючий ігровий процес, щедрі призи, поза сумнівом, дозволять отримати задоволення кожному гравцеві.