Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Kings of Chicago

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
kings-of-chicago

Скріншоти ігрового автомата Kings of Chicago

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Kings of Chicago

Wild символ

Wild символ

Уникальный символ

Уникальный символ

x2 5

x3 15+10 F.S.

x4 50+15 F.S.

x5 500+30 F.S.

Натур.флеш-рояль

Натур.флеш-рояль

x5 10000

Пять одинаковых карт

Пять одинаковых карт

x5 1500

Флеш-рояль

Флеш-рояль

x5 1000

Стрит-флеш

Стрит-флеш

x5 250

Каре

Каре

x5 75

Фулхаус

Фулхаус

x5 50

Флеш

Флеш

x5 25

Стрит

Стрит

x5 7

Триплет

Триплет

x5 2

Опинитися в ігорному клубі, де сліпуче сяють діаманти і золоті прикраси, ведуться розмови про вигідні угоди, і гостям подають дорогий алкоголь, хотів би кожен азартний гравець, але приєднатися до такої публіки можуть не усі. Компанія Net Entertainment вирішила стерти межу соціальних відмінностей за допомогою чергового цікавого слота. Ігровий автомат Kings of Chicago онлайн відправить користувача назад минуле, в одно з нелегальних ігорних закладів міста гангстерів Чикаго.  І учасникові не обов’язково мати при собі повну валізу грошей, адже можна грати безкоштовно. Також строгий костюм не знадобитися, оскільки ігровий автомат Королі Чикаго запускається без реєстрації. 

Опис ігрового автомата Kings of Chicago

Ігровий автомат королі чикаго стане порталом для кожного учасника у світ азарту. Його дизайнерське рішення дозволяє учасникові безкоштовно відчути себе за ігорним столом, оскільки екран онлайн слота прикрашає саме цей предмет інтер’єру азартного закладу. Традиційно колір апарату зелений, на його дерев’яних бортах знаходяться гроші, сигари, зброя, коштовності. Музичний супровід ігрового онлайн автомата Kings of Chicago безкоштовно варіюється залежно від ситуації, підвищуючи рівень азарту.  Оригінальність слота в тому, що в слоті не доведеться спостерігати обертання барабанів. Карткові листи, що служать тематичними іконками в ігровому автоматі Королі Чикаго, розкладатимуться за схемою 3Х5. З управлінням ігрового слот автомата Kings of Chicago у гравця не повинно виникнути проблем. Тут знаходяться клавіші для зміни суми ставки, установки режиму автоматичних обертань, запуску основної гри. 

Символи ігрового автомата Королі Чикаго

В ролі символів в ігровому автоматі Kings of Chicago використовується карткова колода. Але картинки самі по собі не мають цінності. Щоб гравець отримав грошову винагороду, необхідно зібрати на діючій лінії одну з класичних комбінацій покеру. Традиційно найбільший виграш приносить натуральний роял флеш.

Ігрові автомати безкоштовно Kings of Chicago онлайн безкоштовно мають особливі символи. Обов’язки вайлда покладені на джокера. Його особливість в тому, що він допомагає в складанні призових комбінацій, підмінивши бракуючу іконку. Крім того, кожна виплата по поєднанню з його участю буде збільшена в два рази. Особливість ігрового онлайн автомата Королі Чикаго в тому, що в нім передбачений скаттер, але цю роль може виконати будь-який зі знаків, коли на нім з’явитися позначка з написом Scatter.  Розкиданий символ підвищує ставку учасника, а також нараховує додаткові безкоштовні ігри. За три скаттера покладається десять бонусних ігр безкоштовно, за чотири 15 і за п’ять тридцять. Кожна виплата призового раунду в ігровому автоматі Kings of Chicago подвоюються. Ігрові автомати королі чикаго притягають своєю барвистою графікою. Користувачі оцінять і оригінальність проведення відеогри, яка гарантує учасникові яскравий вечір, що запам’ятовується, в компанії заможних гравців. Подавшись загальному азарту, не варто втрачати голову і вчасно зупинитися, щоб не покинути заклад з порожнім гаманцем і поганим настроєм, адже за ігровим столом автомата зібралися гангстери з Чикаго.