Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Mega Joker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
mega-joker

Скріншоти ігрового автомата Megajoker

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Mega Joker

Mega Joker

Mega Joker

x3 40

x4 200

x5 200

7

7

x3 20

x4 80

x5 400

Сливка

Сливка

x3 4

x4 20

x5 100

Клубника

Клубника

x3 20

x4 60

x5 240

Апельсин оранжевый

Апельсин оранжевый

x3 4

x4 20

x5 100

Зеленая груша

Зеленая груша

x3 20

x4 60

x5 240

Кожен новий день – це можливість отримати гідні призи. Таким неймовірним шансом щодня користується величезна кількість людей, а надає його приголомшливий ігровий автомат Mega Joker. Варто відмітити, що слот не має якої-небудь певної сюжетної лінії. Онлайн ігровий автомат Мега Джокер більше схожий на механічні апарати минулого століття, але це тільки так здається не перший погляд. На самій же справі слот таїть в собі масу прихованих талантів, дізнатися про яких можна в процесі близького знайомства з ним.  Приміром, цікавий ігровий автомат Mega Joker наділений особливим режимом з великими показниками виплат. Також, неповторний апарат дозволить тим, що усім, що бажають користуватися його послугами без реєстрації. Крім того, зараз складно відшукати онлайн слот, який би дозволяв грати безкоштовно, а ексклюзивний ігровий автомат мега джокер такою функцією наділений.

Опис ігрового автомата Mega Joker

Модні шпалери, квітка в горщику і ігровий автомат посередині кімнати. Саме таке цікаве оформлення отримав онлайн безкоштовний ігровий автомат Мега Джокер. Варто відмітити, що ця унікальність полягає в тому, що на одному моніторі зосередилося і поле для розіграшу призів, і довідковий відділ. Оригінальні ігрові автомати Mega Joker не зможуть порадувати активною анімацією, оскільки вони їй взагалі практично не оснащені. Щоб гравець зовсім не засумував, відеослот отримав в нагороду від розробника приємну звукову підтримку.  Технічні характеристики слота найпростіші. Кількість барабанних установок на нім всього 3. А ось ліній для отримання виплат трохи більше – 5 штук. Важливо звернути увагу, на досить просту панель управління онлайн ігрового автомата Mega Joker. На її межах можна побачити тільки дещо найбільш потрібних кнопок. Після того, як вражаючі ігрові автомати мега джокер запустять барабани, що кожному, що бажає представитися можливість розглянути символи, що знаходяться на їх просторах, а це: кавуни, вишні, лимони і тому подібне. Правила, по яких слоти приноситимуть гідні виграші, прості. Так, треба зловити на лінії 3 однакових знаків. Упізнати передбачуваний розмір подарунка дозволить довідковий відділ. На ігровому автоматі Mega Joker розділ знаходиться на тому ж екрані, що і поле для розіграшу.

Бонусная гра в ігровому автоматі Мега Джокер

Незвичайні аппарати завжди намагаються задовольнити усі запити своїх гравців, тому спеціально для них був розроблений і впроваджений особливий раунд, що повчив гучну назву суперметр. Щоб виявитися на його просторах, необхідно заробити потрібну кількість монет, а потім спеціальною клавішею переказати на рахунок супер-тура. Варто відмітити, що тур-суперметр розігрує подарунки за тими ж правилами, які діють і на просторах основного етапу.  Відмітною особливістю цього раунду полягає в тому, що після отримання винагороди розмір подарунка в суперметрі будуть значно більше. Не дивлячись на те, що ігровий автомат Mega Joker не володіє бонусним і етапом на подвоєння виплат, він все одно є одним з лідерів всесвітній павутині, і навряд чи найближчим часом змінить свою позицію. Секрет успіху криється в тому, що в процесі розробки онлайн слота виробник заклав в нього усі необхідні якості, які на азартному ринку особливо цінуються.