Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Mythic Maiden

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
mythic-maiden

Скріншоти ігрового автомата Mythic Maiden

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Mythic Maiden

Scatter

Scatter

x1 Scatter

Wild

Wild

x1 Wild

Десятка из колоды

Десятка из колоды

x3 7

x4 30

x5 70

Игральный валет из свечи

Игральный валет из свечи

x3 8

x4 30

x5 80

Карточная Q

Карточная Q

x3 9

x4 30

x5 90

Король из колоды

Король из колоды

x3 10

x4 35

x5 100

Карточный туз

Карточный туз

x3 15

x4 40

x5 125

Сундук

Сундук

x3 25

x4 50

x5 150

Тарантул

Тарантул

x3 40

x4 100

x5 200

Книга

Книга

x3 50

x4 150

x5 500

Череп

Череп

x3 60

x4 200

x5 1000

Маска

Маска

x2 5

x3 70

x4 300

x5 2000

Багато шукачів пригод постійно пробують знайти зниклі коштовності, клади, а останнім часом і предмети, які нібито мають магічні властивості і здатні швидко збагатити свого власника неймовірними подарунками. Одним з таких предметів стала статуя божественної діви. У спробах відшукати її, люди об’їздили половину земної кулі, а знайшли у себе під носом, на межах ігрового автомата Міфічні Діви.  Перш ніж відчути усю щедрість статуї, неповторний слот приготує безліч випробувань, тільки пройшовши які онлайн апарат відкриє доступ до великих виплат. Ламає безкоштовний онлайн ігровий автомат Mythic Maiden і стереотипні погляди на відеослоти, які практично завжди вимагає від гравців офіційного підтвердження достовірності його аккаунта. 

Опис ігрового автомата Mythic Maiden

Ігровий автомат Міфічні Діви дозволить користуватися своїми плюсами без реєстрації. Сприяє таємнича діва і економію коштів, оскільки надає право відвідувати його простори без вкладень. Покинутий десяток років назад чаклунське горище можна побачити не лише у фільмах жахів, але і на головному моніторі онлайн слота. Здивує і одночасно шокує неперевершений ігровий автомат міфічна діва своєю незвичайною анімацією. Вона змусить студеніти кров в жилах навіть гравців з міцними нервами.  У своїх жахливих засіках успішний зі світовою популярністю ігровий автомат Mythic Maiden ховає 30 ліній. Така кількість сприяє частому отриманню виплат, адже чим більше активованих ліній пустять в розіграш ігрові автомати міфічна діва, тим вище відсоток наугад буде у гравця. Інтерфейс легендарної діви має зручне розташування, що є еталоном панелі управління, до якого затребувані на всіх континентах ігрові автомати Mythic Maiden прагнули досить довго. 

Символи ігрового автомата Міфічні Діви

Специфічними символами були наділені платформою ігрові автомати Mythic Maiden зустрінуть кожного, хто зводить скоротати годинку інший на апараті вищої якості. Так, монітор розмістив на собі ритуальні предмети, черепи предків, що померли, і, безумовно, карткові знаки. До речі, останні мелькають на межах поля для розіграшу незвичайно часто, приносячи з собою скромні винагороди.  Щоб відчути усі достоїнства, які приховують в собі відомі своєю оригінальністю ігрові автомати міфічна діва, мало відкрити їх, треба спробувати сформувати на них успішну лінію, на якій повинні зосередитися як мінімум від 3 ідентичних символів.

Череп, що поступово змінює місяць wild, з легкістю може доповнити практично будь-яку з можливих комбінацій на слоті. Важливо пам’ятати, що призові лінії, що вийшли, з появою на них wild миттєво будуть помножені на 3 множник. Ігровий автомат Mythic Maiden таїть в собі розкиданий символ дві сфери, що крутяться. Він з’являється за межами активованих ліній, і, не дивлячись на своє, здавалося б, невигідне становище, все одно ощасливлять приємними подарунками.  Ще однією несподіванкою стане те, що sactter відкриє ворота в призовий раунд, що складається з декількох десятків обертань. Спини почнуться відразу, як тільки сфери виявляться на екрані в кількості від 3 і більше. Кожне призове обертання, яке зробить ігровий Mythic Maiden автомат шанс на отримання додаткових множників, які з радістю надасть діва, що постійно відкриває свої двері і збагачуючи гравця хорошими подарунками.