Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Neon Staxx

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
neon-staxx

Скріншоти ігрового автомата neon staxx

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Neon Staxx

Неоновый лев

Неоновый лев

x3 10

x4 25

x5 100

Розовая пантера

Розовая пантера

x3 10

x4 25

x5 75

Неоновый орел

Неоновый орел

x3 8

x4 15

x5 50

Туз

Туз

x3 5

x4 10

x6 25

Король

Король

x2 5

x3 10

x4 25

Дама

Дама

x3 4

x4 8

x5 20

Неоновый валет

Неоновый валет

x3 4

x4 8

x5 20

Ігровий автомат Neon Staxx – безкоштовний п’ятибарабанний відеослот, виробництвом якого займалися шведські розробники, компанія НетЕнт. Ігрові автомати грати безкоштовно неон стакс гармонійно поєднують в собі класичний функціонал, властивий первинним версіям слотів і бездоганну графіку, властиву лише апаратам, що з’явилися останнім часом. Функціонал включає класичні барабани, два десятки активних ліній, парочку особливих елементів і призовий режим, що полягає в нарахуванні безкоштовних ставок.

Опис ігрового автомата Neon Staxx

Ігровий автомат Неон Стакс вражає численних прихильників азартного жанру чудовою якістю графічного виконання і витіюватим озвученням. Кожна з п’яти вертикальних лав розташовується на тлі фанатичного міста, що знаходиться у владі стихії. Контури мегаполісу виконані в неоновому стилі, як і зрозуміло з назви безкоштовного ігрового автомата Neon Staxx. По ходу обертань користувачам попадаються зображення різних карткових номіналів, різноманітні звіри і парочка унікальних картинок, що означають особливі функції.

Здійснення процесу гри на безкоштовному ігровому автоматі Неон Стакс ведеться через кліки по неонових кнопках функціональної панелі відеолота. Спершу учасник зобов’язаний вказати рівень, вибравши значення від 1 до 10, а потім визначити гідність монети – 0.01-0.50 і натиснути кнопку старт, що веде до запуску обертань. При необхідності з ручного режиму ведення гри можна перейти до автоматичного, натиснувши для цього опцію автогра. Кнопка макс.  Ставка дозволяє вчинити запуск на максимальних лімітах, проте як і в ручній модифікації число активних безкоштовний траєкторій на ігровому автоматі Neon Staxx – 24, не може бути змінено. Ігрові автомати неон стакс утворюють виграші при появі трьох-п’яти однакових копій на загальних ланцюжках і суміжних позиціях. Розмір виграшу залежить від первинного ігрового внеску, помноженого на спеціальний коефіцієнт.

Символи ігрового автомата Неон Стакс

Емблема wild – дикий символ ігрового автомата Neon Staxx. При випаданні трьох-п’яти логотипів нараховується 15, 30 або 200 загальних безкоштовних ставок. Не беручи участь в утворенні власних ланцюжків, вайлди допомагають доповнювати інші, замінюючи будь-кого окрім скатеров і самих себе. Дикі зображення беруть участь в замінах лише в тих випадках, коли вони знаходяться на позиціях інших активних ланцюжків, де для доповнення або поліпшення серії може знадобитися ще одна копія.

Рожева пірамідка: скаттер. Цей елемент, випадаючи у кількості 3-5 на будь-яких місцях екрану ігрового автомата Неон Стакс, надає право запустити бонусную гру.

Ігрові автомати neon staxx мають призову опцію, що запускається при 3-5 пірамідках. При трьох штуках гравець може вчинити 10 безкоштовних спінів, при чотирьох – п’ятнадцять, при п’яти – двадцять фриспинов.

Онлайну слот не має ризикованого режиму, але є унікальним завдяки наявності опції super staxx. Super staxx запускається в переважній більшості спінів, що проявляється в наявності одного або декількох барабанів, повністю заповнених символами одного виду. При кожному новому розіграші елемент, що дублюється, змінюється. Їм не може виявитися лише вайлд і скатер. При розіграшах фриспинов копіюватися можуть лише елементи з кобрами, левами, пумами і орлами, будучи найбільш високооплачуваними.