Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Piggy Riches

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
piggyriches

Скріншоти ігрового автомата Piggy Riches

Часто, вибираючи ігровий автомат, користувач уникає серйозних тем. Під настрій можна вибрати і не витіювато, милу гру з легковажним сюжетом. Під таку категорію цілком підійде ігровий автомат Piggy Riches. Його тема – життєпис багатих поросят. Атрибути багатства в слоті такі ж, як у людей: золото, валюта, коштовності. Але дісталося це поросятам. При хорошій грі вони повернуть частину за призначенням – людям, що проявили волю до перемоги і віру у виграш.

Познайомившись з парою заможних і важливих свиней, кожен гравець прийме рішення грати : якщо свині живуть так багато, то і користувачі зможуть розбагатіти. А веселий сюжет ігрового автомата Свині Скарбнички гарантує гарний настрій упродовж усієї гри.

Опис ігрового автомата Piggy Riches

Гумор продиктував особливості оформлення ігрового автомата Свинья Скарбничка. Багато на екрані зелені – кожна деталь нагадує американський банкнот. Графіка цікава – дизайнерам вдалося передати настрій веселої розкоші. Прикрашені інкрустацією, хутром символи – справжня знахідка слота. Навіть нумерація ліній виконана у вигляді пачок банкнотів. Анімаційні ефекти гідного рівня : процес гри в ігровий автомат онлайн безкоштовно Piggy Riches буде динамічним і ненудним.

Ігрові автомати свині скарбнички управляються так само, як і багато інших слотів від Net Entertainment : панель оформлена в тому ж дусі. З круглої кнопки по центру запускається новий спін. Lines встановлює число активних ліній. Coin Value допомагає вибрати гідність монет, а Bet Level – їх кількість в раунді. Max Bet потрібна, якщо гравець вирішився в ставці на максимум. Autoplay включає автопрокрутки. Кнопка Paytable знайомить користувача з інформацією про вартість символах і їх властивостях.

Символи ігрового автомата Свиня Скарбничка

Ігровий автомат Piggy Riches розділив зображення на дві категорії. Перша – карткові знаки. Банальні, для багатьох апаратів, зображення набули ознак розкоші і гламуру : карткові знаки виглядають, як дорогі речі. Випадають карткові поєднання часто, поповнюючи ігровий баланс невисокими виграшами.

Базові символи ігрового автомата Свинья Скарбничка – це золото в мішках; скарбничка, в яку вже не поміщаються банкноти; розпухлий від всесильних папірців гаманець; ключ від сейфа. Коефіцієнти у них значно вищі.

Ігрові автомати Piggy Riches містять пару спецсимволів – пару свиней. Вона стала скаттером, а він – wild- символом. У вайльда завдання традиційне – замінювати в потрібний момент інші зображення. Ще він потроює виплати, беручи участь в поєднаннях.

Скаттер, на відміну від дикого знаку, формує комбінації під оплату. Три скаттера дають старт безкоштовним обертанням.

Бонусні пропозиції ігрового автомата Piggy Riches

Ігровий автомат свиня скарбнички для користувачів цікавий безкоштовними обертаннями, доступними після скаттер-комбинации з трьох-п’яти розкиданих знаків на екрані. У максимумі таких спінів може бути 28 – за п’ять скаттеров. На коні у безкоштовних спинах сума, поставлена гравцем в останньому ігровому раунді, але робить її заклад.

Упродовж безкоштовного циклу діє додатковий шестикратний множник, випадний випадково. Якщо усередині циклу випаде новий скаттер, гравець прокрутить барабани ще один раз без оплати. А поява на смузі вайльда здатна збільшити ставку в 18 разів.

Тематичну бонус-гру ігрові автомати свиня скарбнички не містить. Відсутній і ризик-етап.

Доступна версія грати безкоштовно в ігровий онлайн-автомат Piggy Riches – шанс досліджувати гру перед стартом її повноцінної версії з реальними виграшами. Запуск ігрового автомата без реєстрації відкриває до слота широкий доступ.