Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Reel Rush

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
reelrush

Скріншоти ігрового автомата Reel Rush

Солодку гру пропонує компанія Net Entertainment тим користувачам, які оберуть ігровий автомат Reel Rush. Слот присвячений різноколірним льодяникам. Смачний процес гри забезпечується не лише цікавою картинкою, але і незвичайним підходом до облаштування ігрового автомата Барабанна Метушня, наявністю в нім особливих символів, безкоштовних і повторних обертань. десерт – це завжди свято, тому заявлена в автоматі тема гарантує позитивний льодовиковий настрій і солодку радість від випавших виграшів.

Оформлення ігрового автомата Reel Rush

Картинка відкривається дуже яскрава: різноколірні льодяники фруктово-соковитих відтінків обертаються в осередках ігрового автомата Барабанна метушня. Частина осередків заповнена буквою R – вони неактивні. Фігура на екрані зображень нагадує ромб. Активація віконець відбувається у міру вступу виграшів на баланс гравця. Після першого вдалого ланцюжка безкоштовний онлайн ігровий автомат Reel Rush активує на першій котушці додаткову пару символів. Повторна удача знову включає в процес раніше неактивні осередки – так до повного заповнення поля.  Незвичайні властивості ігрового автомата Барабанна Метушня безпосередньо відбилися на оформленні автомата. Кожна операція слота здорово анімована, колірна гамм повністю відповідає темі: дивлячись на льодяники, хочеться неодмінно спробувати на смак гру.

Панель управління онлайн ігрового автомата Reel Rush русифікована, тому кожен гравець, поглянувши на ігрове поле, розбереться, як відкрити таблицю інформацію про виграші, як встановити номінал монет і рівень ставки, у тому числі і максимальний, і запустити обертання: стандартні і автоматичні.

Символи ігрового автомата Барабанна Метушня

Ігрові автомати безкоштовно Reel Rush заповнені льодяниками – вони стали символами гри. Розрізняються вони за кольором і розміру. Овальні, у формі циліндра, прямокутні фруктові цукерки апельсинового, чорничного, ананасного, полуничного кольорів поспішають скластися у виграшне поєднання. Найдорожче з них принесе збільшення ставки в 1000 разів.

Допомагає утворювати виграшні комбінації шоколадний Wild- льодяник. Діє він на кожній котушці, окрім першої. Отже, самостійні комбінації сформувати не може. Дикий знак, замінюючи будь-яке зображення в неповному ланцюжку, приводить поєднання до виграшного виду.

Бонусні пропозиції ігрового автомата Reel Rush

Ігрові автомати барабанна метушня влаштовані так, що заохочення може бути доступне вже після першого спіна. Якщо на середній лінії (тому що там є зображення на лівій котушці, а комбінації формуються звідти) утворюється успішне поєднання, користувачеві дістається наступне обертання безкоштовно – ставку робить заклад. Автоматично при цьому заповняється екран активними картинками для посилення виграшної раунду. Повторний успіх знову припускає заохочувальний ігровий сеанс з додатково активованими знаками.

Зі збільшенням активних зображень росте кількість доступних виграшних поєднань – теж свого роду ігрове заохочення. Заповнений екран ігрового автомата Reel Rush допускає 1875 комбінацій.

Якщо вдалими були усі п’ять ігрових раундів, за ними послідує цикл з восьми ігрових раундів без оплати. Вісімка спінів проходить при повністю заповненому екрані автомата. Тут додаткові прокрутки виграти не можна. Ризикувати виграним в раунді на подвоєння виграшу теж не вийде.

Ігровий автомат Reel Rush вражає своїм оригінальним оформленням, небанальним підходом до опцій і суперазартною смачною грою. Шанс грати безкоштовно, без реєстрації дозволяє розкуштувати слот.