Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Robin Hood : Shifting Riches

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ігровий автомат Robin Hood : Shifting Riches утілив в сюжеті відому усім історію про Робине Гуде з Шервудського лісу. Для влади він був розбійником, тому що грабував на дорогах багатих аристократів. Народ же вважав його героєм, адже Робін Гуд віддавав награбоване знедоленим і бідним.

Романтична особа Робина Гуда оспівувалася в легендах і оповідях шотландців. Надихнула вона і розробників з Net Entertainment : ігровий автомат Робін Гуд : той, що роздає багатство вийшов захоплюючим і прибутковим.

Оформлення ігрового автомата Robin Hood : Shifting Riches

Хоч в основу процесу гри ліг давній сюжет, графіка і анімація безкоштовного онлайн ігрового автомата Робін Гуд : що роздає багатство дуже сучасні. Символи слота промальовували майстерно: кожен герой має яскраво виражений характер, збережені національні особливості і колорит епохи. Карткові знаки нагадують родовідні герби. Ігрове поле розташоване ніби в лісі, щоб користувач не забув про місце дії легенд про Робине Гуде.  Розташовані внизу екрану скрині можуть наповнитися виграшами, якщо для гравця все складеться щасливо і онлайн ігровий автомат Robin Hood : Shifting Riches віддасть за традицією частину свого багатства. Інтуїтивно зрозуміла панель управління ігрового автомата Робін Гуд : той, що роздає багатство зробить гру комфортною і швидкою. Формування ставки через вибір ліній і номінала монет, вказівку на максимальну ставку, запуск гри в стандартному або авторежимі – для усіх ігрових операцій в слоті передбачені спеціальні кнопки.

Символи игрвоого автомата Робін Гуд : що роздає багатство

У ігрові автомати Robin Hood : Shifting Riches в якості символів потрапили герої легенд : Робін Гуд, Брат Тук, Малюк Джон, Лицар. За традицією в слот потрапили гральні карти.

Спецсимволів в автоматі три. Дикий – логотип гри – напис Robin Hood. Власних поєднань не формує, служить заміною для інших зображень в неповних поєднаннях. У базових раундах діє на усіх, окрім п’ятого, барабанах.

Бонус-символ – мішок з награбованим. Поява мішка запускає безкоштовні прокрутки. Кожен мішок, що з’явився, потрапляє в скриню під барабаном.

Розкиданий знак- напис Free Spins, у базовій грі що не з’являється. За поєднання скатер-символов покладаються пільгові обертання

Бонусні пропозиції ігрового автомата Robin Hood : Shifting Riches

Ігрові автомати робин гуд: що роздає багатство демонструють неймовірну щедрість в роздачі безкоштовних обертань. Частина безкоштовних спінів активується після випадання на поле скаттер-сочетаний. Після двох скаттеров котушки прокрутяться без оплати п’ять разів, а після трьох розкиданих зображень користувачеві дістануться десять прокруток. Розігрується у безкоштовних обертаннях ставу з останнього платного раунду.

Безкоштовними спинами буде винагороджений гравець і у тому випадку, якщо збереться в скрині під котушкою чотири бонус-символа. Комплект мішків надає право на десять призових обертань з призначеним вайльдом – ним стає будь-який герой, за бажанням гравця. Такий новий wildиграет на третьо-п’ятій котушках і значно посилює вірогідність виграшної комбінації в ігровому автоматі Робін Гуд : що роздає багатство.

Приємною в сенсі виграшу опцією автомата є функція Shifting Reels. Після успіху котушки зрушуються управо. Утворена після зміщення комбінація оплачується по подвоєному коефіцієнту. Повторне зміщення може знову принести виграш – вже з потрійним збільшенням. Максимально можливий коефіцієнт на цьому етапі – Х5. Кількість зміщень не обмежена. Shifting Reels у безкоштовному онлайн ігровому автоматі Robin Hood : Shifting Riches закриється за відсутності виграшних комбінацій.

Ігрові бонус-характеристики слота вселяють надію на істотні виграші і цікаву гру. Шанс грати безкоштовно, без регистраиции для вивчення ігрового автомата Robin Hood : Shifting Riches передбачений.