Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Scarface

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
scarface

Скріншоти ігрового автомата Scarface

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Scarface

Wild

Wild

Бонус

Бонус

Знак бонус

Знак бонус

Дикий символ

Дикий символ

Герой

Герой

x3 50

x4 200

x5 2000

Блондинка

Блондинка

x3 30

x4 15

x5 1000

Бандит с пилой

Бандит с пилой

x3 25

x4 100

x5 750

Деньги

Деньги

x3 25

x4 75

x5 500

Кейс

Кейс

x3 20

x4 60

x5 250

Символ А

Символ А

x3 5

x4 50

x5 150

Знак К

Знак К

x3 5

x4 30

x5 100

Символ Q

Символ Q

x3 5

x4 25

x5 75

Символ J

Символ J

x3 5

x4 25

x5 60

Карта 10

Карта 10

x3 5

x4 20

x5 50

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Scarface – продовження культової кінострічки Особа з шрамом прославленого режисера Брайана ДеПальмы. Майстрова гра Аль Пачино, гангстера кубинського походження Тоні, що зіграв, Монтана, – одна із складових успіху кінокартини. Тому в Net Entertainment не стали відмовлятися від чарівливості голлівудської зірки і чарівності його партнерки по фільму Мишель Пфайффер, зробивши їх персонажами сюжету слота. Ставка на успіх стрічки виправдалася: ігровий автомат Особа з Шрамом теж вийшов захоплюючим і динамічним.

Опис ігрового автомата Scarface

Відкривши онлайн ігровий автомат Особа з Шрамом, користувач потрапляє на стильне, майже чорне ігрове поле з вихопленими променями світла символами. На задньому плані – знаковий напис: Світ належить тобі. Провертаючись, барабани демонструють гравцеві кіногероїв і деталі фільму. Графіка ігрового автомата Scarface відтворює сюжет фільму на високому рівні. Анімаційні ефекти підтримують сюжет: по барабанах розтікаються плями крові, вертикалі заповнюються портретами персонажів кінофільму.  Особливо хороший бонусный етап з перестрілками, відтворюючий кінцівку кінострічки. Панель ігрового автомата Особа з Шрамом з точки зору оформлення складає єдине ціле з полем. На ній – зрозумілі для гравця кнопки: кнопка із стрілками запускає стандартний спін; Bet Level виставляє рівень/кількість монет ставки; Coin Value перемикає гідність монет; Max Bet потрібна для максимальної ставки; з Autoplay доступні автоспини; за кнопкою Paytable розташовується таблиця виплат, а Feature Preview включає демонстрацію бонус-игры.

Символи ігрового автомата Особа з Шрамом

Безкоштовний ігровий автомат Scarface пропонує збирати комбінації з портретів героїв кінокартини, а також гральних карт. Найдорожчий ланцюжок на полі принесе збільшення ставки в 2000 разів.

Із спеціальних символів в онлайн  ігровому автоматі Особа з Шрамом діє WILD – золочений напис Scarface Wild. Закріплений він за другим, третім, четвертим барабанами і виглядає як смуга з трьох зображень. Самостійні комбінації не формує. За традицією замінює на лінії всяке зображення, якщо треба для виграшу. Зайнявши усю вертикаль, придбаває спеціальні властивості. Якщо дикий символ зайняв в слоті другу або четвертую котушки, він стає статичним, а виграші супроводжуються додатковими множниками.  Якщо вайльд займе усю середню вертикаль, стартує призовий сеанс. Бонусний раунд ігрового автомата Scarface

Ігрові автомати безкоштовна Особа з Шрамом пропонують цікавий бонусный цикл. Ігровий процес онлайн слота переноситься на додатковий екран – тут розігрується фінальний момент кінофільму. Головний герой на цьому ігровому етапі вступає в перестрілку. Кожен ліквідований супротивник приносить певний прибуток. Відстрілюватися можна з автомата і вбивати супротивників поодинці. А можна кинути гранату і знищити відразу групу.

Бонус-етап в слоті завершується, коли герой Аль Пачино падає у басейн, щільно оточений супротивниками. Розробники онлайн ігрового автомата Scarface запевняють, що у бонус-игры більше чотирьохсот сценаріїв – ДеПальма в програші. Максимально накопичена сума – 800 монет.

Ігрові автомати Scarface – прекрасне нагадування про культовий голлівудській стрічці, можливість в компанії відомих акторів спрямуватися в гонитву за виграшем. Щоб ігровий процес був більший знайомим, існує версія автомата грати безкоштовно, без реєстрації.