Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Secret Code

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Прихильники містики і любителі розшифровувати таємні знаки напевно оцінять ігровий автомат Secret Code. Середньовічні мотиви звучать в сюжеті гри. Розгадавши секрети старовинного друку і таємничих записів, клієнт зможе отримати ключ до виграшу. Розробники з Net Entertainment створили захоплюючий слот, здатний перенести гравця у світ містики, секретів, і хорошого прибутку.

Опис ігрового автомата Secret Code

Поле ігрового автомата, що відкрилося, Секретний Код створює атмосферу Середніх віків. Стильне музичне оформлення посилює середньовічний колорит, гіпнотизуючи користувача містичними мотивами. Фон барабанів нагадує старовинний оксамит, а межі котушок стилізовані під витончене кування.

У одному стилі з полем оформлена панель управління : теж використовується кований ефект – екран нагадує частину старовинного замку. Яскраво-зелені кнопки освіжають гру і здорово виглядають на сірому металевому фоні. Ігрові кнопки дозволяють встановити номінал монет і рівень ставки, включаючи максимальну, на усі 20 ліній ігрового автомата Secret Code, запустити обертання котушок в стандартному і автоматичному режимах і відкрити для перегляду таблицю виплат.

Символи ігрового автомата Секретний Код

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Secret Code зібрав на екрані зображення, що мають відношення до містики: книга заклинань, пісочний годинник, плити з нанесеними плитами, заговорені кільця, старовинні персні. За кожним символом закріплений індивідуальний коефіцієнт, що множить ставку у разі формування успішної комбінації.

Особливу роль в ігровому автоматі Секретний Код виконує wild- символ – зображення ілюмінатів. Вайлд здатний, за традицією, замінити будь-яке зображення в неповній комбінації і розширюватися по вертикалі. Діє wild- знак на усіх, окрім крайніх, барабанах.

Скаттером в ігровому автоматі Secret Code являється герб – він не прив’язаний до лінії, утворює комбінацію безпосередньо на полі. Після такого поєднання користувачеві в ігровому автоматі Секретний Код дістається безкоштовний цикл прокруток.

Бонусний символ доступний тільки на 3-5 котушках. Він запускає бонус-гру слота.

Бонусная гра ігрового автомата Secret Code

Безкоштовні онлайн ігрові автомати Секретний Код містять в якості бонуса для гравця і безкоштовні обертання, і тематичний бонусний сеанс. Безкоштовні прокрутки починаються після випадання на екрані скаттер-сочетания. На коні у безкоштовних спинах ставу з попереднього обертання. Кликом по ігровому полю визначається кількість прокруток і що діє в них разом з базовими коефіцієнтами множник до Х20.

Заохочувальний сеанс в ігровому автоматі Secret Code активується після поєднання бонусних символів. Називається він “Секретний код”. З п’яти масок, запропонованих гравцеві на екрані, треба вгадати ті, які належать ангелам. Тоді користувач отримає прибуток. Бонус-гра завершується в двох випадках: якщо користувач вказав усі маски ангелів – це стовідсотковий виграш, і якщо гравець необачно вказав на маску демона – заохочувальний цикл закриється негайно ж.

Ігрові автомати секретний код пропонують ризикнути виграшем і поставити його на кін в риск-игре, вибравши міру ризику : грати на усю суму або на половину.

Розгадка секретного коду ігрового автомата Secret Code приведе до прибутку і задоволення від ігрового процесу.