Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Simsalabim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
simsalabim

Скріншоти ігрового автомата Simsalabim

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Simsalabim

Цилиндр с палочкой

Цилиндр с палочкой

x3 50

x4 150

x5 1000

Волшебный голубь

Волшебный голубь

x3 15

x4 75

x5 300

Шесть карт

Шесть карт

x2 2

x3 10

x4 50

x5 200

Карточный туз

Карточный туз

x3 5

x4 50

x5 150

Карточный король

Карточный король

x3 5

x4 25

x5 100

Валет

Валет

x3 5

x4 25

x5 100

Кожен з нас в дитинстві бував в цирку. І тоді усі циркові номери викликали непідробний захват, особливо виступи фокусника, який проробляв неймовірні трюки на очах захопленої публіки. Виявитися знову на подібному представленні пропонує провідний виробник слотів компанія NetEnt. Вона запрошує прихильників азарту на шоу ілюзіоністів, і бути не просто глядачем, а повноправною дійовою особою. Ті, хто переживає, що спритні руки трюкача спустошать їх кишені, можуть грати безкоштовно в ігровий автомат Simsalabim.  Тренувальна версія онлайн слота доступна без реєстрації. Опис ігрового автомата Simsalabim

Ігровий автомат симсалабим таїть в собі багато несподіванок для азартних користувачів. Розробник постарався створити якісний ігровий онлайн слот, тому його графіка і музичний супровід викликає у користувача відчуття реальної присутності на феєричному шоу. Бордова завіса прикрашає екран ігрового автомата Simsalabim, згори над барабанами розташувалися удави, номери лінійок відмічені на карткових листах. Кожен елемент декору свідчить про те, що гравця чекає захоплююче проведення часу.

Ігрові автомати Simsalabim наділені звичним набором функціональних клавіш, за допомогою яких активується бажана кількість діючих ліній, сума кредиту на майбутній раунд, робитися запуск барабанів. Для комфортного ігрового процесу передбачений режим автозапуску, який дозволить учасникові просто спостерігати за ходом гри і отримувати грошову винагороду.

Символи ігрового автомата Симсалабим

Оскільки в слот автоматі онлайн Simsalabim використовується циркова тематика, то і символи підібрані що відповідають. Для побудови призових комбінацій на п’яти барабанах і двадцяти лініях ігрового автомата використовуються картинки, на яких зображені чарівний циліндр, таємнича коробка, сам фокусник, білий кролик, скриня, голуб, рука з картковою колодою.

В ролі дикого знаку виступає чародій. Він допомагає завершувати виграшні поєднання слота, шляхом заміни бракуючих символів. Його перевага і в тому, що wild здатний складати самі високооплачувані комбінації ігрового автомата Simsalabim онлайн.

Обов’язки скаттера у відео слоті виконує загадкова коробка. Він приносить прибуток незалежно від того, в якому місці ігрового майданчика ігрового автомата Симсалабим з’явився. Скаттер є ключовим знаком до призового раунду безкоштовних спінів. Гравець може отримати від десяти до тридцяти додаткових обертань безкоштовно. У доповненні в раунді безкоштовних обертань використовується коефіцієнт множення х3.

Бонусная гра ігрового автомата Simsalabim

Ігрові автомати симсалабим наділені бонусной грою. Вона буде запущена тільки після того, як на майданчику слота безкоштовно з’явитися три і більше іконок з білим кроликом. У рамках бонусного туру гравець отримає можливість відчути себе в якості фокусника. На додатковому майданчику онлайн ігрового автомата Симсалабим будуть присутніми дванадцять циліндрів. Учасник вибирає будь-який з них, і якщо звідти вискочить кролик з табличкою в лапах, значить, виплачується виграш. Порожній капелюх завершує гру.

Ігровий автомат Simsalabim змусить повірити в магію і принесе солідну грошову винагороду, кожному активному учасникові.