Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат South Park : Reel Chaos

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Мультсеріал Південний парк повний сарказму, але, проте, історія про пригоди чотирьох друзів багатьом припала до вподоби. Тому його творці не обмежилися одним епізодом, і випустили декілька цікавих сезонів. Компанія NetEnt, в арсеналі якої є вже віртуальний слот про пригоди в Південному парку, що викликав захват у азартних гравців, вирішила продовжити сюжетну лінію, і представила безкоштовний онлайн ігровий автомат South Park Reel Chaos.

Опис ігрового автомата South Park Reel Chaos

Запуск цього ігрового автомата Південний Парк: хаос на барабанах онлайн супроводжується коротким відеороликом, після цього перед користувачем відкриється ігровий майданчик з двадцяти кредитних ліній. Вони розташовуються на п’ятірці барабанів. Фоновим малюнком слота служить тематична картинка, узята з однойменного мультика. Інтерфейс тематичного ігрового слот автомата South Park Reel Chaos безкоштовно наділений класичними функціональними клавішами. Кнопка круглої форми по центру запускає черговий раунд.  Також передбачені клавіші визначення розміру ставки в автоматі і активації авто-гри. Ігровий автомат Південний Парк: хаос на барабанах безкоштовно не обділений можливостями для солідного заробітку. В першу чергу, це стосується спеціальних символів. У ігровому процесі використовується дикий знак, хоча він в онлайн ігровому автоматі South Park Reel Chaos і не головному. З’явившись в потрібний момент на ігровому полі тематичного автомата допоможе завершити виграшну комбінацію. Слот автомат цікавий додатковими опціями, які активуються на будь-якому етапі гри.  Функція слота CARTMANS STACKED WILDS супроводжуватиметься забавною сценою з мультсеріалу, в ході якої на ігровому майданчику з’являтимуться дикі знаки, що фіксуються в осередку на подальший безкоштовний спін.

 Бонусні ігри ігрового автомата Південний Парк: хаос на барабанах

У рамках міні-гри KENNYS MULTIPLIER користувачеві належить безкоштовно запускати колесо фортуни, щоб визначити множник, що дозволить збільшити розмір виплати.

Опція STANS MULTIPYING RE – SPIN в ігровому автоматі South Park Reel Chaos активується випадково після спіна, що не приніс прибутку, тривалість її дії залежить від того, коли на лінії збереться призова комбінація.

Функція KYLES OVERLAY WILDS передбачає появу символу, де є присутнім портрет Кайла, який прибирає з ігрового майданчика онлайн слота картинки з лиходіями, замінюючи кожну безкоштовно вайлдом.

Ігрові автомати South Park Reel Chaos онлайн не обмежилися раундами, де діють мальовані персонажі, тут передбачена також бонусная гра. Її запустить комбінація з картинок з написом Bonus. Але випадають ці іконки лише на третьому, першому і п’ятому барабанах апарату. У рамках Mintberry Crunch Epic Bonus користувачеві треба буде здолати чотирьох ворогів, щоб стати переможцем і заробити щедру нагороду, яка буде збільшена в 4 рази.

Для тих, хто не хоче ризикувати своїми фінансами, можна повчитися і захоплююче провести час, якщо вибрати можливість грати безкоштовно в захоплюючі ігрові автомати Південний Парк : хаос на барабанах. Варіант без реєстрації не передбачає реальних ставок, одночасно пропонуючи повний об’єм функцій.

Ігровий автомат South Park Reel Chaos подарує користувачам справжній емоційний вибух. Адже тут реалізована безліч приємних сюрпризів у вигляді додаткових міні-раундів і бонусной гри. Велика кількість відеороликів, веселе музичне наповнення, яскравий дизайн стануть вагомою причиною для запуску ігрового слота.