Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат South Park

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Розробники завжди активно використали мультфільми як основу для віртуальних слотів. Компанія NetEnt взялася за обробку відомого усім мультиплікаційного серіалу Південний парк, і тепер його герої не лише веселять на екрані, але і приносять доход. Ігровий автомат South Park сподобався більшій аудиторії користувачів, ніж мультсеріал. Тим більше, цей онлайн слот буде не менш цікавий, якщо грати безкоштовно. Можливостей запустити ігровий слот автомат Південний Парк без реєстрації множина.

Опис ігрового автомата South Park

Ігровий автомат Південний Парк онлайн має у своїй структурі п’ять стандартних барабанів, що обертають набір призових ліній у кількості двадцяти п’яти штук. Для дизайну онлайн слота були використані малюнки і мелодія з мультфільму. На майданчику ігрового автомата онлайн безкоштовно South Park є присутніми зображення персонажів – Стэна, Кенни, Еріка, Кайла, а також карткові знаки, що і утворюють прибуткові поєднання. Управління відео слота стандартне для усіх моделей цього виробника.  Внизу екрану онлайн апарату знаходяться клавіші, якими регулюється розмір ставки, включається режим автогри, запускаються барабани. Ігрові автомати South Park порадують користувачів наявністю спеціальних символів, міні-ігор і бонусных раундів. В процесі гри використовується дикий знак – картинка з написом wild. Допомагає в складання призових комбінацій іншими іконками, шляхом заміни не вистачає. Діє в основній грі і турі безкоштовних обертань ігрового автомата.

Бонусні ігри ігрового автомата Південний Парк

Міні-ігри онлайн ігрового автомата South Park принесуть непогані виграші. Вони активуються випадковим чином, на будь-якому етапі ігрового процесу. На період дії функції Terrance & Phillip на центральних барабанах автомата з’являються додаткові дикі знаки. Найчастіше їх три, максимальне число – п’ять. Опція Mr.Hankey також приносить вайлды, але тільки на барабанах 1, 3, 5. Найбільш вигідна міні-гра Cartman Beefcake, оскільки ігрове поле автомата South Park може бути заповнене відразу дев’ятьма wild.

Ігрові автомати Південний Парк пропонують користувачеві прийняти участь відразу в чотирьох бонусных раундах. Їх запускає комбінація з бонусных символів, а її різновид визначається іконкою, що завершує це поєднання.

Призова гра KYLE BONUS SPINS . У її рамках учасник отримує десять безкоштовних обертань з додатковими опціями – множником, безкоштовними обертаннями, призовими сумами.

У KENNY BONUS GAME гравець повинен допомогти головному героєві здолає небезпечну ділянку проїжджої частини, за що буде щедро винагороджений. Слід бути обережним, щоб не потрапити в пастку на полі безкоштовного ігрового автомата South Park.

У CARTMAN BONUS GAME належить шукати хіппі, що ховається в кущах. За вдале виконання завдання покладається приз.

У грі STAN BONUS SPINS діє Sticky Wild, він фіксується на ігровому майданчику автомата на два подальші безкоштовні обертання. Поки на барабанах випадатимуть дикі знаки, доти триватиме цей раунд.

Ігровий автомат South Park справжній подарунок для тих, кого захоплює однойменна мальована історія. Кожен етап супроводжується коротким відеороликом. Проходити усі раунди відео слота неймовірно цікаво і прибутково.