Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Sparks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
sparks

Скріншоти ігрового автомата Sparks

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Sparks

Дикий символ с молниями

Дикий символ с молниями

x1 Wild

Десятка из колоды

Десятка из колоды

x3 5

x4 15

x5 30

Карточный валет

Карточный валет

x3 5

x4 15

x5 35

Дама из колоды карт

Дама из колоды карт

x3 5

x4 20

x5 40

Игральный король

Игральный король

x3 5

x4 20

x5 45

Карточный туз

Карточный туз

x3 5

x4 25

x5 50

Голубая сфера

Голубая сфера

x3 7

x4 30

x5 100

Сиреневое свечение

Сиреневое свечение

x3 10

x4 40

x5 125

Зеленые кольца

Зеленые кольца

x3 10

x4 50

x5 150

Жёлтые полусферы

Жёлтые полусферы

x3 15

x4 60

x5 175

Красная искра

Красная искра

x3 20

x4 75

x5 200

Ігровий автомат Sparks – нове безкоштовне онлайн додаток, розробкою якого займаються фахівці з компанії нетент. У центрі уваги онлайн слота знаходиться п’ятірка ігрових барабанів з десятьма активними лініями для ігрових внесків. Тематика ігрового автомата Спаркс пов’язана з різноколірними іскрами, що ефектно з’являються на темному ігровому фоні по ходу обертань барабанів. Окрім sparks випадають карти і декілька особливих зображень, що дозволяють отримувати нагороди з більшою вірогідністю.  Ігровий автомат спаркс має декілька диких елементів, характеризується здатністю функціонувати як за однією схемою, так і по двох.

Опис ігрового автомата Sparks

Безкоштовний ігровий автомат Спаркс виконаний в двох варіаціях: на тлі синього полотна, а також на тлі фіолетового залежно від вибраного напряму розрахунку призових комбінацій. Ігрові автомати грати безкоштовно sparks включають десять позицій для онлайн ставок, а також п’ять рядів з трьома осередками в кожному, на місцях яких з’являються номінали карт від 10 до туза, а також червоні, зелені, сині, помаранчеві фіолетові іскорки різних форм.  Ігровий автомат sparks онлайн повністю русифікований, що дозволяє вивчити його премудрощі за лічені одиниці часу. На функціональній панелі налаштувань, розташованій в нижній частині інтерфейсу, гравець повинен вказати рівень і номінал використовуваних жетонів. Рівень виставляється в межі від 1 до 10, що еквівалентно вибору кількості жетонів. Дост.монет варіюється від 0.01 до 2 кредитів. Для початку розіграшу на ігровому автоматі Спаркс і запуску вертикальних рядів необхідно скористатися опцією спин, розташованої в самому центрі панелі. При необхідності виставляння найбільш максимальних внесків або переходу до автоматизованого варіанту слід натиснути опції макс.ставка і автогра відповідно. Права частина панелі призначена для налаштування варіанту проведення спінів.  При виборі опції в один бік усі подальші серії на ігровому автоматі Sparks розраховуватимуться лише виключно зліва направо, при цьому розміщуватися самі символи зобов’язані на суміжних вертикальних рядах і загальних активних траєкторіях. Вибір опції в обидві сторони дещо спрощує завдання отримання виграшної комбінації, оскільки тепер користувач може отримувати серії починаючи з п’ятого слота, не використовуючи при цьому перший.

Символи ігрового автомата Спаркс

Велика половина можливих виграшів на ігровому автоматі Sparks утворюється за допомогою класичних символів. Повний перелік комбінацій, а також коефіцієнтів виплат доступний в меню інфо.

Wild в льоду: дикий символ, що з’являється на усіх слотах. Будучи на активних ланцюжках, оплачується по наступних множниках за 3-5 копій: 40, 150, 400. У складі інших ланцюжків вайлд підміняє собою необхідний елемент з числа тих, що повторюються, тим самим істотно покращуючи комбінації або добудовувавши їх.

Золотистий вайлд – expanding cloning wilds, що розширюється на дві або три позиції, з’являючись на барабанах 2 і 4 ігрові автомати Спаркс. Розширюючись, вайлди повністю дублюють елементи з першого на третій і з четвертого на п’ятий. У разі випадання одночасно двох вайлдов на барабанах 2 і 4, зображення з першого вертикального ряду переносяться на третій і на п’ятий.

Власних унікальних онлайн режимів і ризикованих раундів, розкиданих скатеров, як і безкоштовних ігрових фриспинов, правилами ігрового автомата Sparks не передбачено.