Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Spinata Grande

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
spinata-grande

Скріншоти ігрового автомата Spinata Grande

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Spinata Grande

Скаттер (звезда)

Скаттер (звезда)

x1 Scatter

Слот в шляпе

Слот в шляпе

x1 Bonus

Бриллиантовый череп

Бриллиантовый череп

x1 Wild

Классическая 10

Классическая 10

x3 2

x4 5

x5 20

Игральный валет

Игральный валет

x3 2

x4 5

x5 20

Король

Король

x3 2

x4 5

x5 20

Классическая Q

Классическая Q

x3 2

x4 5

x5 20

Игровой A

Игровой A

x3 5

x4 10

x5 40

Мексиканская рыба

Мексиканская рыба

x3 10

x4 20

x5 60

Весёлая птица

Весёлая птица

x3 10

x4 30

x5 100

Осёл

Осёл

x3 10

x4 40

x5 200

Бык

Бык

x3 15

x4 60

x5 300

Напевно, кожна людина мріє забути на мить про насущні проблеми і повністю зануриться в атмосферу свята. Подарувати яскраві емоції і позитивний настрій зможе неперевершений ігровий автомат Spinata Grande. Сюжетна лінія онлайн слота повністю присвячена розвагам, тільки ось учасниками цієї неймовірної дії будуть виключно тварини. Ексклюзивний ігровий автомат Спіньята Гранде наділений декількома цікавими функціями, завдяки яким на просторах відеослота можна отримувати небувалі виграші.  Також апарат упродовж тривалого періоду часу дозволяє тим, що усім, що бажають скоротати дозвілля на його просторах без реєстрації. Ще однією чеснотою онлайн слота стало те, що тут існує вірогідність грати безкоштовно.

Опис ігрового автомата Spinata Grande

Невелике іспанське містечко в процесі підготовки до грандіозного фестивалю стало прикрасою головного монітора слота. Сучасний ігровий автомат Spinata Grande зберігає у своєму арсеналі безліч ексклюзивних речей, серед яких незвичайна анімація і досить позитивний звуковий супровід. Варто відмітити, що ігровий автомат Спіньята Гранде був наділений і шикарною графікою, в якій задіяні тривимірні технології. Серед основних характеристик SpiñataGrande варто відмітити наявність 40 ліній для отримання виплат.  Завдяки такій величезній їх кількості неординарний безкоштовний онлайн ігровий автомат Spinata Grande будет досить часто балувати хорошими виплатами. Необхідно також виділити гідну уваги панель управління слота. Вона розташувалася відразу під полем для розіграшу і наділена тільки найнеобхіднішими клавішами. Ігровий автомат Спіньята Гранде вважається одним з найбільш яскравих в усьому інтернеті. Навіть символи у вигляді тварин і карткових номіналів на відеослоті отримали неймовірне забарвлення. Щоб завоювати статус призера, безкоштовні ігрові автомати Spinata Grande повинні показати на моніторі лінію, на якій би знаходилося якомога більше аналогічних знаків, але їх кількість не має бути менше 3.

Символи ігрового автомата Спіньята Гранде

Ігровий автомат Spinata Grande має декілька захоплюючих турів і особливих символів, серед яких і колосальний wild, який проявляється у будь-якому їх знаків (тварини, карти). Wild з’являється на моніторі блоком і використовується гравцем для завершення виграшної лінії.

Єдині у своєму роді ігрові автомати спиньята грандові володіють унікальним бонус-этапом. Опинитися в нім дозволять колосальний міні бонус, відображений у вигляді слота в сомбреро і з вусами. Етап активується, як тільки він виявиться на моніторі. В процесі запуску цього розіграшу, декілька знаків на полі починаються обертатися, імітуючи слот. Цей тур, яким цікаві ігрові автомати Spinata Grande гордяться, може принести фрі-спіни, монети і спеціальні wild.  Варто відмітити, що якщо на екрані з’являться монети, то на рахунок гравця поступить пристойна сума винагороди. Коли на міні слоті виявиться різноколірна зірка, то безкоштовні онлайн ігрові автомати Спиньята Грандові ощасливлять free spins. А ось череп, що сміється, виконує обов’язки особливого дикого символу. Надати його, слот може лише на просторах додаткових обертань. Череп з’являється на полі великим блоком, що, звичайно ж, обіцяє гідні винагороди усім щасливчикам, яким все ж вдалося дочекатися цього моменту.  Словом, відеослот готовий створити необхідні умови для приголомшливого відпочинку, підкріпивши їх хорошими виплатами.