Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Starburst

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
starburst

Скріншоти ігрового автомата Starburst

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Starburst

Разноцветная звезда

Разноцветная звезда

x1 Wild

Синий кристал

Синий кристал

x3 5

x4 10

x5 25

Сапфир

Сапфир

x3 5

x4 10

x5 25

Красный камень

Красный камень

x3 7

x4 15

x5 40

Изумруд

Изумруд

x3 8

x4 20

x5 50

Жёлтый кристал

Жёлтый кристал

x3 10

x4 25

x5 60

Семёрка

Семёрка

x3 25

x4 60

x5 120

Класический BAR

Класический BAR

x3 50

x4 200

x5 250

Не даремно багато людей вирішують зв’язати свою діяльність з розробкою ювелірних виробів. Окрім прибутковості цієї справи, вони отримують силу-силенну естетичного задоволення від цього процесу. Під впливом краси прикрас з самоцвітами і був випущений безкоштовний онлайн ігровий автомат Starburst. Він не на словах, а на ділі продемонструє усі грані шику і блиску, які властиві коштовним каменям.  Відомий своїм цікавим сюжетом апарат зміг зарекомендувати себе як один з найбільш лояльних онлайн слотів сьогоднішнього часу, адже користуватися його привілеями можливо без реєстрації. Також ігровий автомат Сяйво завжди радий бачити на своїх межах гравців, які вважають за краще грати безкоштовно. 

Опис ігрового автомата Starburst

Щоб гравець міг краще побачити красу дорогих прикрас, розробник наділив приголомшливий ігровий автомат Сяйво неповторним дизайном. Приміром, замість нудного сірого екрану на моніторі онлайн слота з’явиться зображення відкритого космосу. На екрані можна побачити зірки, природне сяйво і силует Землі. Володіють ексклюзивні ігрові автомати Starburst і незвичайною анімацією. Помилуватися нею у дії можна після кожного оплачуваного спіна.  Також бездоганні ігрові автомати сяйво отримали від виробника неперевершену звукову підтримку. Її надзвичайно приємні мелодії звучатимуть на апараті в процесі усього розіграшу. Онлайн ігровий автомат Starburst таїть у своїх засіках тільки 10 ліній, але це не заважає гравцям робити на них ставки в районі 100 монет. Порадує цікавий слот своїм простим інтерфейсом. Так, усі його російськомовні кнопки зосередилися внизу поля для розіграшу.  Таке зручне розташування клавіш дозволить швидко зорієнтуватися в їх функціях і виставити усі важливі параметри для початку головного туру. 

Символи ігрового автомата Сяйво

Прибутковий ігровий автомат Starburst отримав від розробника досить нестандартні символи, обов’язки яких виконують цінні камені. Завдяки ним, можна отримувати непогану винагороду. Ексклюзивні апарати мають одну досить незвичайну особливість: комбінації на межах онлайн слота можуть збиратися з обох боків монітора. Основна вимога для отримання виплати – це зібрати на активованій лінії мінімум 3 аналогічних знаків.  Мало того, щоб отримувати більші призи, бажано вводити в раунд якомога більше ліній і цінніше ставку. Щоб точніше визначити можливий варіант винагороди, досить лише заглянути в таблицю виплат. Її сучасний ігровий автомат Starburst розмістив в нижньому лівому кутку екрану. Забавні ігрові автомати сяйво завжди славилися своєю щедрістю. Особливо відчути її допоможуть спеціальні дикі знаки – квіткові різноколірні пелюстки. З’явиться їм на полі, система онлайн слота дозволить лише на трьох середніх барабанних відділеннях. Цікавий ігровий автомат Starburst гордиться даними wild, оскільки вони можуть служити заміною для інших символів і поширяться на усю секцію барабана. Мало того, з’явившись на моніторі, вони обов’язково залишаться там, на ще один спін.  Найбільша кількість таких обертань на межах онлайн апарату не може перевищувати 3 штук. Відеослот не порадує ризикованим раундом, замість цього він здивує приємно високими показниками віддачі вкладених коштів.