Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Steam Tower

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
steam-tower

Скріншоти ігрового автомата Steam Tower

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Steam Tower

Гарпун

Гарпун

x1 Wild

Снайпер

Снайпер

x1 Wild

Валет

Валет

x3 3

x4 10

x5 50

Дама стимпанка

Дама стимпанка

x3 5

x4 15

x5 75

Король стимпанка

Король стимпанка

x3 60

x4 120

x5 320

Игровой туз

Игровой туз

x3 15

x4 40

x5 150

Вершина паровой башни

Вершина паровой башни

x3 20

x4 100

x5 300

Девушка

Девушка

x3 25

x4 200

x5 500

Механик

Механик

x3 30

x4 300

x5 1000

Дракон

Дракон

x3 40

x4 400

x5 2000

Стим-панк є одним з жанрів, що активно використовуються як подання ігрового сюжету. Парові механізми в сукупності з минулим століттям створюють неповторне відчуття футуристичной старовини, як би суперечливо це не звучало. У стилі стим-панк створюється все більше і більше комп’ютерних ігор, а азартно-розважальна індустрія не упускає можливість задіяти таку тематику у своєму ігровому контенті.  Одній з компаній, якій дійсно вдалося передати усю романтичність, загадковості і оригінальність цього жанру, стала шведська фірма NetEnt. Її фірмовий безкоштовний онлайн ігровий автомат Steam Tower відкриє перед користувачами історію любові, що розвивається на тлі світу, парові механізми якого є невід’ємною частиною. Ігровий автомат парова вежа покаже гравцям дивовижний світ, в якому можна зустріти тематичних героїв, бонусные рівні, небезпечного дракона і безліч привабливих коефіцієнтів виплат.  Спробувати себе в процесі гри на апараті можна без реєстрації. Тестова версія гри доступна безкоштовно, завдяки чому відкриваються нові тренувальні можливості, які такі актуальні перед справжніми депозитними пригодами.

Опис ігрового автомата Steam Tower

Ігрові автомати безкоштовно Парова Вежа з візуальної точки зору оформлені дуже грамотно, як і інший контент від представленого розробника Локація ігрового автомата парова вежа є майданчиком, вдалині якій розмістилися перові механізми. У передній частині майданчика стоїть головний герой, що чекає допомоги від користувача, щоб врятувати свою улюблену дівчину. Інтерфейс ігрового автомата Steam Tower побудований за класичною схемою і складається з декількох традиційних деталей.  Головну частину простору основного екрану займають п’ять барабанів, що складаються з трьох осередків. Таким чином поле для обертань сформоване за схемою 5х3, що властиво практично усім ігровим тематичним автоматам. У ігровому процесі візьмуть участь п’ятнадцять виплатних ліній, що знаходяться в стані постійної активності. Для усіх ліній в ігровому автоматі парова вежа є по одному індикатору, що відображає її схематичне положення на котушках.

Символи ігрового автомата Парова Вежа

Ігрові автомати Steam Tower мають комплект оригінальної символіки, яка представлена як картковими картинками, так і тематичними персонажами, в числі останніх зустрічається дівчина, дракон і відважний хлопець, готовий на все заради порятунку коханої. Для усіх картинок, які можуть сформувати призові комбінації, тут передбачається деяких набір виплатних множників, завдяки яким безкоштовний онлайн ігровий автомат Парова Вежа може сформувати винагороду певної величини.  Зображення спеціального гарпуна грає роль дикого вайлд символу. Завдання такої картинки зводиться до заміни інших елементів заради того, щоб доповнити незавершений приз ігрового автомата Steam Tower. Також тут є присутнім вайлд у вигляді головного героя, який займає увесь барабан. якщо перед очима користувача з’явився саме такий символ, це означає запуск бонусной гри з оригінальним сюжетом. У додатковому раунді користувачам належить підійнятися на верхівку парової вежі для того, щоб повергнути дракона і забрати з ув’язнення свою кохану. Долаючи поверх за поверхом, гравець отримує множники виграшів, які можуть досягати відмітки х7.