Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Subtopia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
subtopia

Скріншоти ігрового автомата Subtopia

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Subtopia

Капитан

Капитан

x3 40

x4 150

x5 1200

Борт-механик

Борт-механик

x3 20

x4 50

x5 400

Девушка в зеленом

Девушка в зеленом

x3 30

x4 100

x5 900

Человек в акваланге

Человек в акваланге

Карточный король

Карточный король

x3 7

x4 25

x5 60

Карточная дама

Карточная дама

x3 7

x4 20

x5 80

Карточная 10

Карточная 10

x3 5

x4 100

x5 150

Що робити і як вижити людству, якщо на планеті неймовірно швидкими темпами почалося глобально потепління, що спричинило всесвітній потоп? Відповідь, на це, здавалося б, складне питання знає неперевершений безкоштовний онлайн ігровий автомат Subtopia. Онлайн слот розповідає приголомшливою історію про те, як люди, борючись за своє існування, поступово почали залишати свої земні доми і перебиратися під воду. Там, прикладаючи максимум зусиль, вони почали будувати місто, в якому і почнуть нове життя.  Приголомшливий ігровий автомат Субтопия порадує можливістю пробувати його здібності без реєстрації. Мало того, онлайн слот дозволяє усім, хто в цьому потребує грати безкоштовно на своїх просторах. 

Опис ігрового автомата Subtopia

Дивовижний підводний мегаполіс з власною архітектурою, муніципальними будівлями, парками і жилами будинками. Усе це не опис чергового міста, а усього лише дизайн ігрового автомата Субтопия. Щоб отримати більше барвистих емоцій від знайомства з онлайн слотом, неповторний ігровий автомат Subtopia отримав забавний анімаційний супровід. Саме за його ініціативою персонажі оживатимуть на екрані.  Реалістичності в те, що відбувається на екрані додасть енергійна музична мелодія, розроблена спеціально під приголомшливий ігровий автомат субтопия. На межах онлайн слотів можна зустрітися з 20 лініями, завдяки яким гравець зможе отримувати гідний призи. Одним з достоїнств, яким ігровий автомат Subtopia може гордитися, вважається зручна панель управління. Вона наділена лише тими кнопками, які згодяться для регулювання важливих параметрів ігрового автомата. 

Символи ігрового автомата Субтопия

Цікаві ігрові автомати Subtopia дивують не лише своєю оригінальною тематикою, але і досить незвичайними символами, які з’явилися у вигляді жителів підводного міста. Причому, ці персонажі не прості, а різних професій, які приладнують безліч зусиль, щоб мегаполіс розширювався і розквітав. Безкоштовні ігрові автомати субтопия готові нагородити щедрими виграшами того, кому вдасться зібрати призову лінію за участю 3 і більше аналогічних знаків.

Варто звернути увагу, що ігровий автомат розпоряджається декількома специфічними символами, серед яких і wild. Обов’язки дикого знаку на себе узяв бортовий комп’ютер, використовуваний для доповнення виграшної комбінації. Ще однією приємною особливістю, якою із задоволенням розпоряджаються ігрові автомати Subtopia, вважається наявність особливого множника. Побачити і відчути його у дії слот дозволяє лише на просторах головного раунду, де той іноді з’являється.

Бонусная гра ігрового автомата Subtopia

Безкоштовні ігрові автомати Субтопия, що мають попит, були нагороджені і туром з фрі спинами. Увійти на його простори онлайн слот дозволить лише тоді, коли розкиданий символ виявиться на моніторі в кількості від 3 і більше. Функції скаттера узяв на себе компас, який до того ж може робити і корисний вплив на розмір ставки гравця. В процесі додаткових спінів, ігровий автомат Subtopia відправлятиме на поле для розіграшу ще один не менш оригінальний знак – шкалу з множником.  Особливістю цього символу стало те, що він випадає на поле тільки після активації фри-спинов. Під впливом цієї шкали рівень отриманої гравцем винагороди може вирости у декілька разів, а при хорошому розкладі – до 6 разів.