Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Tales of Krakow

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Практично кожна держава має свої особливості і надбання. Деякі країни відомі світові завдяки легендам, інші отримали популярність через свою архітектури тощо. Польща ж є не тільки місцем для паломництва мільйонів католиків. Туди щороку з’їжджаються любителі всього містичного і загадкового, щоб стати учасником казкового туру, в рамках якого гід проведе всіх ентузіастів по самим загадковим місцям міста. Щоб ні їхати за тисячі кілометрів від дому, всі бажаючі отримати чергову дозу адреналіну можуть скористатися послугами онлайн слота. Захоплюючий і одночасно забавний ігровий автомат казки Кракова проведе віртуальну екскурсію по старовинних вуличках цього цікавого міста, підкріплюючи її вражаючими загадковими історіями. Єдиний за своєю структурою ігровий автомат Tales of Krakow надає шанс відвідувати його без реєстрації. Крім того, грати безкоштовно на межах даного онлайн слота дозволено всім.

Опис ігрового автомата Tales of Krakow

Старовинний покинутий замок, освітлений порожнистої місяцем прикрасив головний монітор. Такий неперевершений дизайн вражаючий ігровий автомат казки Кракова отримав від компанії виробника, щоб боротьба за призи на території апарату проходила в реалістичних умовах. Щоб підтримати і без того містичну атмосферу на ігровому автоматі, слот був оснащений оригінальною тематичної анімацією. Тільки побачити її в дії безкоштовний ігровий автомат Tales of Krakow дозволить після складання оплачуваної комбінації. В арсеналі онлайн слота можна відшукати 30 ліній. Роблячи на всіх них ставки (до 120 монет), гравець підвищує свої шанси на перемогу. Складно відшукати ті моторошні ігрові автомати казки Кракова, де б був відсутній такий зручний інтерфейс управління. Виробник доклав максимум зусиль, що б він був якомога лаконічніше і практичніше, і це у фірми вийшло чудово.

Символи ігрового автомата Казки Кракова

При кожному обертанні барабанів ігровий автомат Tales of Krakow буде показувати свої оригінальні тематичні символи: лісова фея, лицар на коні, чоботи-скороходи і так далі. Також на просторах онлайн слота можна побачиться і з картковими символами, що дозволяють більш часто отримувати виплати. Забрати винагороди зі своїх меж неповторні ігрові автомати Казки Кракова дозволять після того, коли одна з активованих ліній розмістить на собі якомога більше ідентичних знаків (від 3).
Для збільшення відсотка віддачі ігровий автомат впровадив в свій склад дикий знак – сатану. Під його диявольським керівництвом відбуватиметься доповнення певного символу в незавершену комбінацію. Мало того, від 2 дияволів на екрані відправлять гравцеві на рахунок приємне винагороду.

Ексклюзивні, уважні до дрібниць ігрові автомати Tales of Krakow порадують присутністю у себе Скаттер лицар на коні. Якщо на моніторі з’являться від 3 scatter, то система миттєво активізує раунд з 12 призовими спинами. Ще однією не менш значущою привілеєм, яким можуть похвалитися неповторні ігрові автомати казки Кракова, стало наявність бонусного символу – страшний дракон. Від 3 таких дивовижних створінь на цікавому слоті відкриють щасливчику доступ в унікальний бонус тур. Там, щоб дістатися до пристойних винагород, досить безпомилково вибирати яйця, де повинні бути заховані неймовірні подарунки. Словом, відвідавши безкоштовний онлайн ігровий автомат Tales of Krakow, навряд чи хто-небудь залишиться без винагороди.