Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Tales of Krakow

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
tales-of-krakow

Скріншоти ігрового автомата Tales of Krakow

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Tales of Krakow

Дикий символ

Дикий символ

x2 2 200 2000 7500

x3 200

x4 2000

x5 7500

Скаттер

Скаттер

x2 2

x3 4+12 F.S.

x4 50+12 F.S.

x5 5200+12 F.S.

Дракончик

Дракончик

x3 50

x4 100

x5 500

Трубач

Трубач

x3 50

x4 100

x5 500

Сапоги с мышкой

Сапоги с мышкой

x3 20

x4 100

x5 500

Фея

Фея

x3 15

x4 60

x5 250

Символ А

Символ А

x3 10

x4 50

x5 125

Символ К

Символ К

x3 5

x4 25

x5 100

Дама

Дама

x3 5

x4 25

x5 100

Символ J

Символ J

x3 2

x4 15

x5 75

Карта 10

Карта 10

x3 2

x4 15

x5 75

Практично кожна держава має свої особливості і надбання. Деякі країни відомі світу завдяки легендам, інші отримали популярність із-за своєї архітектури і тому подібне. Польща ж є не лише місцем для паломництва мільйонів католиків. Туди щорічно з’їжджаються любителі усього містичного і загадкового, щоб стати учасником казкового туру, у рамках якого гід проведе усіх ентузіастів по найзагадковіших місцях міста.  Щоб ні їхати за тисячі кілометрів від будинку, що усі, що бажають отримати чергову дозу адреналіну можуть скористатися послугами онлайн слота. Захоплюючий і одночасно забавний ігровий автомат казки кракова проведе віртуальну екскурсію по старовинних вуличках цього цікавого міста, підкріплюючи її вражаючими загадковими історіями. Єдиний по своїй структурі ігровий автомат Tales of Krakow надає шанс відвідувати його без реєстрації. Крім того, грати безкоштовно на межах даного онлайн слота дозволено усім. 

Опис ігрового автомата Tales of Krakow

Старовинний покинутий замок, освітлений порожнистим місяцем прикрасив головний монітор. Такий неперевершений дизайн вражаючий ігровий автомат казки кракова отримав від компанії виробника, щоб боротьба за призи на території апарату проходила в реалістичних умовах. Щоб підтримати і без того містичну атмосферу на ігровому автоматі, слот був оснащений оригінальною тематичною анімацією. Тільки побачити її у дії безкоштовний ігровий автомат Tales of Krakow дозволить після складання оплачуваної комбінації.  У арсеналі онлайн слота можна відшукати 30 ліній. Роблячи на усіх них ставки (до 120 монет), гравець підвищує свої шанси на перемогу. Складно відшукати ті моторошнуваті ігрові автомати казки кракова, де б був відсутній такий зручний інтерфейс управління. Виробник приклав максимум зусиль, що б він був як можна лаконичней і практичний, і це у фірми вийшло чудово. 

Символи ігрового автомата Казки Кракова

При кожному обертанні барабанів ігровий автомат Tales of Krakow показуватиме свої оригінальні тематичні символи: лісова фея, лицар на коні, чоботи скороходи і так далі. Також на просторах онлайн слота можна побачиться і з картковими символами, що дозволяють частіше отримувати виплати. Забрати винагороди зі своїх меж неповторні ігрові автомати Казки Кракова дозволять після того, коли одна з активованих ліній розмістить на собі якомога більше ідентичних знаків (від 3).

Для збільшення відсотка віддачі ігровий автомат впровадив до свого складу дикий знак – сатану. Під його диявольським керівництвом відбуватиметься доповнення необхідного символу в незавершену комбінацію. Мало того, від 2 дияволів на екрані відправлять гравцеві на рахунок приємна винагорода.

Ексклюзивні, уважні до дрібниць ігрові автомати Tales of Krakow порадують присутністю у себе скаттера лицар на коні. Якщо на моніторі з’являться від 3 scatter, то система миттєво активізує раунд з 12 призовими спинами. Ще одним не менш значимим привілеєм, яким можуть похвалитися неповторні ігрові автомати казки кракова, стала наявність бонусного символу – страшний дракон. Від 3 такого дивовижного створення на цікавому слоті відкриють щасливчикові доступ в унікальний бонус тур.  Там, щоб дістатися до пристойних винагород, досить безпомилково вибирати яйця, де мають бути сховані неймовірні подарунки. Словом, відвідавши безкоштовний онлайн ігровий автомат Tales of Krakow, навряд чи хто-небудь залишиться без винагороди.