Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат The Invisible Man

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Напевно, кожному знайоме відчуття, коли хочеться сховатися від усього світу або ж, навпаки, отримати в користування який-небудь незвичайний дар. Таку унікальну можливість може запропонувати винятковий за своїми функціями ігровий автомат людина-невидимка. Опинившись на просторах онлайн слота, гравець миттєво виявляється частиною неймовірного пригоди. Там йому випадає можливість отримати дар стати невидимим, і сховатися від сторонніх очей. Містичний безкоштовний онлайн ігровий автомат The Invisible Man володіє декількома оригінальними розіграшами, пройшовши які можна заволодіти пристойними виграшами. Знайомство з можливостями слотаможет відбуватися без реєстрації. Пильна увага нестандартний ігровий автомат людина-невидимка притягує до себе через те, що на відміну від інших представників азартного ринку, грати безкоштовно в нього можна на постійній основі.

Опис ігрового автомата The Invisible Man

Безліч колб з секретними інгредієнтами і стара таємнича лабораторія під керівництвом божевільного вченого стали окрасою онлайн слота. Виробляє незабутнє враження екстравагантний ігровий автомат Людина-невидимка отримав в користування приголомшливу анімаційну підтримку, оригінальне звукове оформлення. Маючи такі візуальні, звукові ефекти, барвистий ігровий автомат цілком зможе організувати дозвілля на досить високому рівні. Сам слот складається з 20 ліній, які беруть участь в основному турі повним складом. Відвідавши чудові, незрівнянні ігрові автомати The Invisible Man, можна побачити, що інтерфейс для управління має в наявність всього кілька кнопок, що дозволяє швидко зорієнтуватися у функціях онлайн апарату.

Символи ігрового автомата Людина-невидимка

Тематичними символами ігрового автомата The Invisible Man, звичайно ж, стали герої з серії однойменних комічних оповідань. З їх допомогою будуть формуватися оплачувані комбінації, якщо однакові знаки виявляться на активованої лінії в кількості декількох штук, і як мінімум їх повинно бути 3. Необхідно відзначити, що вражаючі безкоштовні ігрові автомати людина-невидимка завжди прагнуть принести гравцям якомога більше призів. Виходячи їх цього, зачаровує ігровий автомат людина-невидимка здобув в користування 2 диких знака з незвичайними здібностями. Один з них – представник правоохоронних органів. Він є тільки на крайній лівій барабанній установці, замінює собою інші символи, дарує спин, зрушуючи на барабан вправо. Другий wild людина-невидимка виконує такі опції, як і його дикий напарник, тільки ось різниця в тому, що випускають його цілеспрямовані ігрові автомати The Invisible Man тільки на просторах останнього барабана, тому переміщатися wild буде вліво.

Бонусна гра ігрового автомата The Invisible Man

Щоб отримати 10 фрі спинив на безкоштовному онлайн ігровому автоматі людина-невидимка, необхідно дочекатися, коли на екрані онлайн слота з’являться в один і той же час 2 диких знака. Як тільки активізуються ці обертання, дизайнерські ігрові автомати людина-невидимка виведуть на монітор 2 шкали, там система фіксує число висвітиться wild обох видів. Коли одна з шкал добереться до позначки 8, відіслати за лічені миті запустить певний призовий тур. В етапі під керівництвом поліцейського гравцеві дістануться 3 фрі спина, в процесі яких на екрані виявляться разом 5 диких знаків. Ну а якщо пощастить дістатися до туру містера Гріффіна, то на слоті почнуть з’являтися різні місця, в яких і потрібно шукати виграш, захований під різними предметами.