Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Tornado Farm Escape

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Сучасний мультиплікаційний жанр настільки різноманітний, що іноді у дітей і дорослих виникають труднощі з вибором мультика для перегляду. Проте, як і у будь-якій сфері культурної діяльності людини, в мультиплікаційній сфері існує так звана класика жанру, яку знаю і люблять абсолютно усі. До числа класичних мультиків сучасності можна із спокійною душею віднести Втечу з курника гумористичну пригодницьку історію про втечу тварин з ферми, на якій вони мешкали усе своє життя.  Надихнувшись цим анімаційним продуктом, корпорація зі Швеції під назвою NetEnt вирішили по-своєму піднести жителів ферми і їх пригоди. Цього разу переполох на ранчо створив повітряний вихор-торнадо, такий, що закрутив у своїх потоках різні речі і тварин. Ігровий автомат Tornado Farm Escape подарує користувачам шанс врятувати усіх звірів, що втекли, випробувати на власному прикладі функцію торнадо і насолодитися численними призовими виплатами. Приємні коефіцієнти, шикарні графічні ефекти і комфортний інтерфейс надовго затягнуть гравців і залишать тільки приємні спогади від ігрового процесу. Ігровий автомат торнадо : втеча з ферми активна не лише в режимі на депозит, але і в пробній версії, доступній безкоштовно. Без реєстрації можна потестить представлений відеослот, і переконатися в тому, що гра гідна того, щоб насолоджуватися нею в депозитному режимі!

Опис ігрового автомата Tornado Farm Escape

Ігрові автомати безкоштовне Торнадо: Втеча з ферми характеризуються чудовим візуальним оформленням, як і увесь контент від цього шведського виробника. Для основної локації ігрового автомата у вигляді повітряного торнадо була вибрана зелено-блакитна колірна гамма, реалістично передавальна що усе, що відбувається перед очима користувачів. Побудова інтерфейсу ігрового автомата Tornado Farm Escape цілком традиційна і може бути знайомому більшості любителів азартних розваг.  Верхня частина екрану зайнята логотипом з написом Tornado Farm Escape, відразу під яким розміщені п’ять барабанів. На барабанах ігрового автомата розташувалися двадцять постійно активованих ігрових ліній для виплат, за кожною з яких у свою чергу закріплено по одному індикатору. Такі маркери розміщені на бічних панелях простору з барабанами відеослота торнадо : втеча з ферми, а їх завдання полягає у відображенні усіх ліній на полі автомата. Безкоштовні онлайн ігрові автомати Tornado Farm Escape мають дуже просту і зручну у використанні панель контролю над існуючими налаштуваннями гри. Тут є кнопки ставки і активації обертань ігрового автомата торнадо : втеча з ферми, завдяки яким запускаються барабани в простому або авто режимі. 

Особливості ігрового автомата Торнадо : Втеча з Ферми

Усі символи онлайн ігрового автомата Tornado Farm Escape представлені у вигляді тварин і різних речей, понесених повітряними потоками вихору. Для кожної ігрової картинки свойственен свій комплект індивідуальних виплатних коефіцієнтів, що дозволяють сформувати нагороду конкретного розміру на ігровому автоматі. Телевізор в ігровому автоматі Торнадо : Втеча з ферми є диким вайлд. замінюючий інших учасників прокруток котушок.  Якщо на полі ігрового тематичного автомата зібрати на бічних котушках два зображення стрілок, червоного і синього кольору, запускається додаткова функція торнадо. Її суть в тому, щоб активувати безкоштовні прокрутки на певних умовах. Якщо на полі з’явиться чорна точка і почне виблискувати блискавка запустилася рандомная функція штор. У місцях удару блискавки з’являються нові дикі елементи. Потенційно, число вайдлов в ігровому автоматі Tornado Farm Escape у момент функції шторм може досягти дванадцяти штук.  що спричинить колосальні виграші.