Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Voodoo Vibes

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
voodoo-vibes

Скріншоти ігрового автомата Voodoo Vibes

Розробник NetEnt не перестає дивувати прихильників своїми різноманітними слотами. Серед їх величезного асортименту слотів знайдуться апарати на будь-який смак. Цього разу торкнулася досить специфічна тема – давні ритуали і обряди, що дійшли до нас від древніх цивілізацією. Але не варто лякатися, ігровий автомат Voodoo Vibes буде цікавий кожному, а ігровий процес захопить будь-кого! Набридло нудне і одноманітне оформлення відеослотів, тоді онлайн ігровий автомат Магія Вуду – те, що потрібно! Геть нудьгу, вперед назустріч пригодам!

Опис ігрового автомата Voodoo Vibes

Чим ще примітні онлайн ігрові автомати Магія Вуду, окрім оригінального сюжету і незвичайного оформлення? Звичайно ж, безкоштовною грою. Режим онлайн дозволить грати де завгодно і коли завгодно. Для розваги на інтерес грати можна без реєстрації. Досить тільки підключення до інтернету. Онлайн режим ігрового автомата Voodoo Vibes дозволить мати будь-які слоти безкоштовно завжди під рукою! Окрім цього, не можна не відмітити прекрасну графіку і різноманітні бонуси.  Якщо не терпиться випробувати все, що пропонує ігровий автомат, тоді давайте швидше приступати! Онлайн ігрові автомати Voodoo Vibes має стандартну панель управління. Тут розташовані клавіші запуску слотів (ручна і автозапуск), клавіші для зміни рівнів ставки і кількості ліній, кнопка для зміни вартість монет і кран для відстежування залишку на пару. Ще одна корисна клавіша – інформація. Під нею знаходяться правила гри у безкоштовний ігровий автомат Магія Вуду, коефіцієнти виплат і безліч корисної інформації.  Наприклад, віддача на ігровому автоматі складає 94а щоб комбінація була зарахована, знаки повинні розпочинатися з першого барабана. З декількох ланцюжків зображень, що з’явилися онлайн, сплачена буде тільки найцінніша.

Особливості ігрового автомата Магія Вуду

Онлайн ігровий автомат Voodoo Vibes спершу може злякати своїм оформленням. Гра проходить в темряві, з боків від 5-ти барабанів горять факели, а по периметру екрану розташовані черепи. Але насправді страшного і небезпечного тут нічого немає. Досить упіймати атмосферу слота, щоб швидко ужитися в цю обстановку. У вигляді ігрових картинок на слоті використані змія, чаклунка, лялька вуду, пляшка з кров’ю, жертовний птах, шаман, свічка у вигляді черепа, древні руни.

Портрет шамана з написом wild – дикий знак. Він доповнює ланцюжки символів закриваючи їх. Також може формувати окремі комбінації. Один з самих високо оплачуваних знаків ігрового автомата Voodoo Vibes. Змія з написом scatter – розкидний символ. Єдиний знак, якому не потрібно вишиковуватися в ряд, він грає по усьому екрану і окрім винагород приносить гравцеві фріспіни. Лялька вуду з написом bonus – бонусний, активуючий бонусний тур.

Бонус-гра на безкоштовному ігровому автоматі Voodoo Vibes виконана відповідно основній тематиці. Гравцеві слід знаходити ляльок вуду і розпорювати їх. Все, що знаходиться в нутрії можна забрати в якості призу. Ще один додатковий приз – безкоштовні обертання. За раз активується від 10 до 30 безкоштовних запусків барабанів.

Ігрові автомати Voodoo Vibes – цікаві і незвичайні безкоштовні слоти. Вони вигідно відрізняються від аналогових ігор і не дадуть занудьгувати! До того ж – все безкоштовно і без реєстрації.