Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Wild Water

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
wild-water

Скріншоти ігрового автомата Wild Water

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Wild Water

Челюсти

Челюсти

x1 Wild

Хлопец на сёрфе

Хлопец на сёрфе

x1 Scatter

x3 15

x4 30

x5 60

Девушка в очках

Девушка в очках

x3 4

x4 20

x5 75

Серфер с доской

Серфер с доской

x3 4

x4 20

x5 75

Кучерявый серфер

Кучерявый серфер

x3 5

x4 30

x5 100

Серфенгистка шатенка

Серфенгистка шатенка

x3 10

x4 40

x5 250

Жёлтая серфингистка

Жёлтая серфингистка

x3 40

x4 400

x5 2000

Сёрфингист в очках

Сёрфингист в очках

x3 40

x4 400

x5 2000

Серфінг як окремий вид спорту з’явився досить давно. Навіть декілька десятків років назад компанії друзів і професійних серфінгістів вирушали в подорож до морського або океанського узбережжя для того, щоб упіймати свою щасливу хвилю. Корпорація зі Швеції NetEnt6решила відтворити подібні події у своєму фірмовому ігровому відеослоті.  Ігровий автомат Wild Water, подарує користувачам оригінальну азартну історію, в якій є присутніми додаткові бонусные рівні, безкоштовні прокручування барабанів, оригінальні персонажі і зручний інтерфейс. Ігровий автомат скажена вода доступний і в тестовому тренувальному режимі без реєстрації, завдяки чому безкоштовно гравці можуть спробувати свої сили і детальніше ознайомитися з особливостями представленої гри.

Опис ігрового автомата Wild Water

Ігрові автомати безкоштовно Дика Вода, як і інший контент від цього виробника. піднесений неймовірно якісно. Візуальна складова оформлення просто вражає своєю реалістичністю, а основна локація навіває приємні спогади про літо. У ігровому автоматі Wild Water задній план представлений у вигляді морського пейзажу, і, чому те, асоціюється з Гавайськими островами. Вдало скомбіновані кольори створюють приємну атмосферу, а доречна музична доріжка забезпечує динаміку і підтримує реалістичність.  головне поле в ігровому автоматі Wild Water представлене п’ятіркою котушок, рух яких забезпечить випад максимально різноманітних комбінацій. Бічні панелі ігрового простору автомата зайняті стилізованими лінійними індикаторами, що відповідають за схематичне положення активних шляхів для виграшів. Кількість ліній дорівнює двом десяткам, і усі вони знаходяться в стані постійної активності, що забезпечує максимальну продуктивність більшості обертань. Ігрові автомати Дика Вода мають зручну і лаконічну панель управління з усіма необхідними кнопками контролю над існуючими параметрами.

Символи ігрового автомата Дика Вода

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Wild Water має в запасі тематичні символи. що відмінно вписуються в сюжет. У числі подібних елементів гравець зустріне команду серфінгістів і небезпечну акулу. Остання картинка являється диким вайлдом, що дозволяє їй здійснювати заміну інших значень заради доповнення призового випаду. Вайлд у момент призових обертань може розтягуватися на увесь барабан, чим позитивно впливає на відсоток віддачі ігрового автомата Дика Вода

Хлопець на дошці є скаттер, здатний грати на розкиданих осередках поля і приносити приємні нагороди. Ще одній завдання скаттера полягає в активації фри-спинов в кількості до шести десятків штук. Ігровий автомат Wild Water характеризується особливістю. що полягає в тому, що усі практично усі знаки можуть займати по цілому барабану. Якщо на полі зібрати п’ять цілих зображень з молодими хлопцями – починаються два десятки безкоштовних прокруток по останній ставці.  Якщо при цьому усі серфінгісти будуть різними, відеослот подарує дві сотні призових прокруток. Спеціальний золотий символ, що мелькає на котушках ігрового автомата Wild Water, може подарувати дві тисячі ставок, якщо промайне у кількості п’яти штук за обертання. Кожна ігрова нагорода, здобута користувачем на автоматі скажена вода, зараховуватиметься до основного балансу.