Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Wild Witches

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
wild-witches

Скріншоти ігрового автомата Wild Witches

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Wild Witches

Wild

Wild

Wild символ 2

Wild символ 2

x2 10

x3 250

x4 2500

x5 10000

Скаттер

Скаттер

x2 2

x3 5

x4 25

x5 500

Ведьма в синем платье

Ведьма в синем платье

x2 3

x3 25

x4 100

x5 750

Зеленая ведьма

Зеленая ведьма

x2 20 100 500

x3 20

x4 100

x5 500

Тыквы и ведьма

Тыквы и ведьма

x3 10

x4 75

x5 250

Ведьма в сиреневом

Ведьма в сиреневом

x3 10

x4 75

x5 250

Мандагора

Мандагора

x3 5

x4 25

x5 125

Маленькая мышка

Маленькая мышка

x3 5

x4 25

x5 125

Зеленая фляга

Зеленая фляга

x3 5

x4 25

x5 125

Ядовитая жидкость

Ядовитая жидкость

x2 2

x3 5

x4 25

x5 100

Відьми як персонажі різних сюжетів і сценаріїв, фігурують дуже давно. Навіть у історії людства знайшлося місце цим загадковим містичним істотам, що наповнюють серця людей страхом і неприязню. З особливою жорсткістю до відьом відносилося середньовічне суспільство, що вважало за краще спалювати людей з особливими здібностями і дарма на вогнищі. У сфері онлайн апаратів існують сюжети, головними героїнями яких є саме відьми.  І в скарбничці шведського провайдера NetEnt не обійшлося без захоплюючого тематичного відеослота, що розкриває перед користувачами ведьминский образ під іншим, позитивнішим кутом. Безкоштовний онлайн ігровий автомат Wild Witches – це втілення класичної азартної розваги, виконаної за допомогою сучасних технологій і зусиль авторів. Тут користувач зможе побувати у захоплюючому світі з додатковими символами, безкоштовними обертаннями і безліччю приємних множників виплат.  Без реєстрації кожен може спробувати себе в тестовому режимі безкоштовно граючи в ігровий автомат Дикі Відьми. 

Опис ігрового автомата Wild Witches

Ігровий автомат дикі відьми піднесений в кращих традиціях NetEnt, що означає високу якість візуально-звукових ефектів. Головною локацією слота був вибраний загадкових темний ліс, стежини якого приведуть до старої хатини, де вершитися чаклунство. Чорно-фіолетова колірна гамма з вкрапленнями жовтих вогників додає містики і що одночасно реалістичності відбувається. Зручний інтерфейс забезпечить комфортне проведення часу кожному користувачеві ігрового автомата Wild Witches.  поле для ігрового процесу побудоване завдяки п’ятірці котушок. Їх прокрутки посприяють перемішуванню символів для подальших варіативних збігів перед очима користувача. Бічні панелі поля ігрового автомата Wild Witches стилизованны під різьблені дерев’яні дощечки на яких своє місце відшукали два десятки лінійних індикаторів. Мета останніх в тому, щоб допомогти відрегулювати кількість ліній і відобразити їх схематичне розставляння на барабанах. Ігрові автомати Wild Witches мають функціональну і зручну панель управління, що сконцентрувала в собі усі найпотрібніші клавіші контролю над опціями гри. Такі кнопки допоможуть встановити згадувані лінії або ставку, активувати ручний або автоматичний варіант обертань і відкрити доступ до таблиць з виплатними множниками усіх символів апарату. 

Символи ігрового автомата Дикі Відьми

Ігрові автомати дикі відьми в якості символіки пропонують користувачам зображення ведьминских штучок і самих чарівних відьом. Для кожної чаклунки і зображень атрибутики характерні власні множники виграшів, завдяки яким призова нагорода формується конкретного розміру. Є присутнім тут і пара-трійка особливих елементів, число яких увійшли два диких вайлда. Одні з диких символів в ігровому автоматі Wild Witches є стандартним, і замінить інші картинки заради доповнення виграшів.  Кожен приз за участю дикого вайлда збільшиться в два рази. Другий дикий символ – золотий вайлд, прив’язаний до середньої котушки і збільшуючий нагороду в чотири рази. Знак розкиду в ігровому автоматі дикі відьми представлений у вигляді киплячого котла із загадковим зіллям. Завдання цього елементу зводиться до гри вроздріб і активації безкоштовних прокруток, чисельність яких досягає трьох десятків штук. Подібні обертання характеризуються наявністю спеціального триразового множника, що діє на усі винагороди у момент фри-спинов безкоштовного онлайн ігрового автомата Wild Witches.