Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Wonky Wabbits

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Тварини дуже часто є головними персонажами літературних, кінематографічних і мультиплікаційних творів. Не рідко звіри зустрічаються і у рамках розважального сюжету на тематичних ігрових автоматах. Авторам набагато простіше передати риси людської вдачі саме через забавних тварин, щоб згладити кути і піднести події у більше гумористичному світлі. Не дивно, що багато творців слотів утілюють тематику, присвячену тваринам, у своєму брендовому контенті.  компанія NetEnt, що влаштувалася в Швеції, вирішила об’єднати дві самі ходові теми у своєму фірмовому ігровому автоматі Кролики тему звірів і фруктово-овочевий сюжет. Ігровий автомат Wonky Wabbits розкриє перед користувачами дивовижні можливості диких символів, захоплююче візуальне оформлення, безліч множників для нагород і оригінальне подання таких знайомих зображень. Ігровий автомат кролики подарує шанс потестить відеослот без реєстрації в тестовому режимі безкоштовно, завдяки чому у гравців є можливість випробувати автомат перед тим, як почати справжню депозитну пригоду.

Опис ігрового автомата Wonky Wabbits

Безкоштовні ігрові автомати Кролики має дуже забавне і одночасно оригінальне візуальне оформлення, що віддалено нагадує декорації до дитячого спектаклю, які підвішуються на стелю спеціальними тросами. Колірна палітра, вибрана графічними дизайнерами для оформлення ігрового автомата, включає тільки самі літні і соковиті відтінки. Верхній край основного інтерфейсу зайнятий стилізованим логотипом з написом Wonky Wabbits, відразу під яким розташувався простір для азартного процесу з п’ятьма барабанами.  Рух і зупинка усіх п’яти котушок, що обертаються, забезпечить перемішування символіки і формування з неї найбільш варіативних комбінацій. Ігрові автомати Wonky Wabbits мають на увазі наявність завжди активних п’ятнадцяти ліній для виплат, що забезпечує досить високий показник продуктивності ігрового процесу. За лініями числиться аналогічна кількість маркерів, що дозволяють відстежити усі шляхи ігрового автомата Wonky Wabbits, на яких вигідні випади оплачуватимуться відповідно до ставки і коефіцієнтів.  Під барабанами своє місце знайшла панель контролю над параметрами ігрового автомата Кролики. Тут є присутніми кнопки ставок і запуску прокруток, а також клавіша, що відкриває доступ до інформації про множники нагород.

Символи ігрового автомата Кролики

Безкоштовні онлайн ігрові автомати Wonky Wabbits мають свої символи, оформлені відповідно до стилістики гри. На барабанах, ніби на грядках, можна побачити різні фрукти і забавного кролика, що має анімаційні ефекти. Для усіх елементів, здатних формувати комбінації, в ігровому автоматі Wonky Wabbits передбачаються спеціальні коефіцієнти виплат, що є індивідуальними. Серед загальної кількості знаків існує спеціальний дикий вайлд, роль якого полягає в заміні інших картинок.  Підміна потрібна для того, щоб доповнити незавершений приз. Також, вайлд своєю появою провокує перетворення іншого елементу на ще один дикий символ. Додатковий вайлд утворюється в тому осередку, в якому його поява максимально потрібна. У ігровому автоматі Wonky Wabbits існують і stacked- вайлд, прив’язані виключно до другої і четвертої котушки. Завдяки ним продуктивність окремо взятого обертання в рази зростає, а на полі з’являються нові додаткові дикі елементи.