Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Alien Hunter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Компанії Playtech (Highway kings, The discovery) вдалося урізноманітити свою колекцію інтерактивних слотів різними пристроями з різноманітними сюжетними лініями. Тут можна зустріти космічну, історичну, пригодницьку, водну, фруктову і інші тематики. Головними героями однієї “плейтеківської” розробки вдалося стати інопланетним істотам. Назва цієї гри – безкоштовний онлайн ігровий автомат Alien Hunter.

Сюжет цієї гри пов’язаний з нападом гуманоїдів на планету Земля з метою її захоплення і проведення експериментів, зараження людської раси смертельним вірусом і, як наслідок, знищення самої планети. Гемблерам належить вступити у бій з ворожими прибульцями і врятувати свою рідну Землю від інопланетного вторгнення. Сутичка між мисливцем і гуманоїдами станеться в міжгалактичному просторі, в який гравець потрапить на космічному кораблі.

Найвідважнішим вдасться прийняти участь в розіграші накопичувального джек-пота в декількох бонусних раундах, а також заробити непогану суму в основних спінах.

Опис основних характеристик ігрового автомата Alien Hunter

Місія «мисливець на прибульців» полягає в обертанні п’яти барабанів і зборі до тридцяти однієї комбінації на двадцяти п’яти ігрових лініях. Ставка може мати матеріальну цінність в діапазоні 1 цент – 5 доларів.

Інтерфейс ігрового автомата Мисливець на Прибульців подібний до космічного корабля, усередині якого розташовані барабани. Запрацювати тут можна завдяки різнокольоровим інопланетянам, гуманоїдові в клітині, космічному кораблю, а також зображенням гральних карт.

Виграшні комбінації ігрового автомата Мисливець на Прибульців

Найбільшої винагороди на ігровому автоматі alien hunter слід чекати від п’яти “посаджених в клітину прибульців” на активній лінії. Завдяки такій комбінації можна заробити 10 тисяч ставок. Безкоштовний онлайн ігровий автомат Мисливець на Прибульців має бонусні символи.

Розсипним є символ “міжгалактичного корабля”, який нагородить гемблера мінімальними п’ятьма і максимальними двадцяти п’ятьма безкоштовними спінами.

Є в Alien Hunter й унікальні символи, які, незважаючи на відсутність якого-небудь коефіцієнта виплати, зможуть забезпечити гемблеру участь у бонусному раунді. Це фішки з синім яйцем прибульця і з мисливцем за інопланетянами.

Якими призовими іграми потішить слот?

У зв’язку з відсутністю ризикованого раунду ігровий автомат Alien Hunter вирішили доповнити двома бонус-іграми. Участь в першому раунді можлива завдяки зображенню велетенського яйця, що з’явилося одночасно на першій і п’ятій ігрових котушках. Тут гемблерам належить зайнятися збором “призових” яєць. Спроб у гемблера необмежена кількість. Гра закінчиться і гемблер повернеться до звичайних сукань тоді, коли в одному з яєць опиниться інопланетний зародок.

На ігровому автоматі alien hunter є другий бонус раунд. Участь в другому бонусном раунді починається завдяки трьом фішкам з мисливцем за гуманоїдами. Ця гра має два режими: майстерність і удачу. Мета гри полягає в знищенні шести інопланетян. При цьому в режимі “Удачі” гемблер не буде обмежений в часі. А в “Майстерності” отримати перемогу над шістьма гуманоїдами необхідно за 15 секунд.

Фішки з міжгалактичними кораблями нагородять безкоштовними суканнями.