Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Blade

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ігровий автомат Blade розробка студії Марвел (Iron Man, Daredevil, X – Men). З самого моменту свого винаходу безкоштовні ігрові автомати стали набирати нестримно зростаючу популярність серед усіх, хто любить азарт. Частково це відбувається завдяки нехитрому і зрозумілому управлінню, а також нескладним правилам гри. У цьому огляді буде описаний один з подібних слотів – ігровий автомат Блейд.

Особливості ігрового автомата Blade

Створила цей прекрасний ігровий автомат Блейд відома ігрова компанія Playtech. Як зрозуміло з назви слота в основу сюжету гри лягла серія коміксів від знаменитої компанії Marvel про мутанта – получеловека-полувампира. У картинній екранізації коміксів, яка вийшла на екрани, харизматичний Уэсли Снайпс кришить направо і наліво усілякі вампирские клани, які мають намір встановити новий порядок і відродити до життя цивілізацію вампірів, в якій людям відведено місце покірного стада для харчування “хазяїв”.

Останнім часом намітився черговий сплеск “вампирской тематики” в культурі, чому сприяли успішні “Сутінки” і “Щоденники вампіра”. А тепер давайте подивимося на слот уважніше.

Blade є типовим ігровим автоматом з п’ятьма барабанами на яких нанесені 13 ігрових піктограм, що дуже символічно. Ставки можна робити максимально по 20 ігровим лініям, при цьому максимум, який можна злити на одну лінію за один спін (обертання барабанів) складає 10 кредитів, а мінімальна – 1 кредит. Шляхом нехитрого підсумовування прораховуємо, що максимальна ставка, яку можна поставити на цьому слоті складає 200 кредитів. При цьому найбільший виграш складає 250000 кредитів, тобто, більше в тисячу разів!

Але таке трапляється досить рідко, адже для подібного джекпота потрібне випадання 5 символів з пиктограммкой Блейда.

Початок гри на ігровому автоматі Блейд

Щоб почати гру необхідно визначитися на скільки активних ліній вестиметься гра (робиться це за допомогою кнопки Lines), а потім також можете вибрати число ставок на ліні. (Bet per line) чи ставка по максимуму (Bet max) і запустити слот за допомогою кнопки spin.

Символи-піктограми, які нанесені на ігрові барабани повністю відповідають сюжету коміксів, тут є і головний герой – Блейд, і дівчина-вампір, і шприц наповнений кров’ю, і вогнепальна зброя. Також є присутніми стандартні ігрові карткові символи у вигляді туза, короля, пані, валета і десятки проте виконані вони теж в стилістиці комікса – похмуро. з гострими різальними, немов леза, краями.

Крім того, при випаданні комбінації символів, яка приносить виграш, вони починають спливати кров’ю, доповнюючи нуарную атмосферу слота, де вампіри полюють за людьми і кожен шерех в ночі примушує серце битися швидше.

Символи ігрового автомата Blade

Блейд, вампір-дівчина і автомат є найрідкіснішими і дорожчими символами, але символ ” Blade ” являється скаттером. Символ Блейд виробиться серед інших символів. Скаттер – це символ розкиду, при випаданні трьох і більше символів відеослот запускає бонусную гру. У цій бонус-игре надається можливість запустити спін п’ятнадцять разів і зробити це абсолютно безкоштовно.

Безкоштовні спини бонусной гри характеризуються спеціальним множником, який збільшуватиме плату за виграшні комбінації, – множник розпочинається з двох і може дійти до п’яти. Чим більша кількість ігрових ліній задіяна в поточному спіні, тим більше шансу, що у бонусной грі можна буде збільшити свій виграш в 5 разів! Під час безкоштовних спінів, скаттер стає “вайлдом” – диким символом і починає замінювати собою інші символи на потрібні, якщо у гравця бракує одне для отримання виграшної комбінації.

Відмінною рисою ігрового автомата Blade є так званий split- символ. Цей символ може з’явитися на п’ятому барабані і тоді він розділить один останній випавший символ на два однакових, збільшуючи таким чином шанси на отримання виграшної комбінації. Таким чином іноді виходить комбінація з шести символів, замість стандартних п’яти!

Бонусна гра

Ще трохи про бонусной гру. Окрім стандартних 15 фри-спинов в слоті є декілька прогресивних джек-потов: Ultimate Power, Super Power, Extra power, Power. Випадають вони абсолютно випадково, тому кожен спін барабанів може привести до переходу в джек-пот. Це може бути навіть не пов’язано з випаданням ігрових комбінацій. Просто будьте упевнені – якщо автомат говорить, що випав джек-пот, то означає що можна виграти один з чотирьох призів від Marvel. Сама гра в джек-пот є полем, покритим сіткою з 20 осередками квадратної форми.

У кожному з цих осередків ховаються символи різних видів джек-пота. Все, що вимагається від гравця – натискати на осередки, щоб побачити що в них приховано. Єдина умова – все треба робити швидко. Якщо гравець устигає знайти і з’єднати три символи одного з видів джекпота, то він його і отримує, ну а якщо не встиг, то виграш відміняється.

Творці подумали, що такий набір додаткових ігор буде досить і не стали включати в комплект стандартну ризик-гру на подвоєння. У цьому прекрасно виконаному відеослоті гравець знайде для себе все – прекрасну графіку, атмосферну музику, прекрасний геймплей і тематичну анімацію. що додає антуражу до гри. Вампіри на барабанах шкірять свої ікла, намагаючись подавити в гравцеві будь-який опір, але на допомогу завжди приходить Блейд, який захищає людей в цій одвічній боротьбі.

Можна годинником спостерігати за тим як Блейд насаджує ворогів на свій срібний меч або шпигує їх освяченими кулями зі своєї зброї. Кожен зможе стати пліч-о-пліч поряд з легендарним Блейдом і відправитися в хрестовий похід проти сил Пітьми. Якщо вам цікава вампирская тематика і відповідна атмосфера, то цей слот безумовно буде в числі фаворитів цього жанру. Ігровий автомат блэйд принесе азарт і адреналін гравцям.