Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Bonus bears

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Представляємо ігрові автомати bonus bears (бонусні ведмеді) – черговий барвистий і потішний слот від Playtech (Football rules, Golden Games, Frankie Dettoris), який підніме ваш настрій, оскільки тематика автомата – милі ведмедики, які проявляють не аби який інтерес до солодкого меду. Гра в цікавий і барвистий безкоштовний онлайн ігровий автомат Бонусні Ведмеді нагадує дитячий мультфільм, але, проте, прихильники цього емулятора у результаті отримують “недитячі” виграші.

Огляд ігрового автомата Bonus Bears

Ігровий автомат Бонусні ведмеді має 5 барабанів і 25 ліній виплат і 12 ігрових знаків.
Перш, ніж активувати барабанні спіни, гравець повинен зробити вибір ліній виплат, натиснувши на “lines”, і зробити ставку за допомогою кнопки “Bet per line”. Для тих, хто бажає зробити гранично максимальну ставку, є кнопка “Bet max”. Така опція істотно економить цінний час гравця. Клавіша “Paytable” повідає користувачеві усі “секрети” грошових нарахувань.
Мінімальна сума, яку можна поставити на ігрову лінію – 2 центи, а найбільша- 5 доларів. Можливість поставити невелику суму в грі дає шанс геймеру спробувати свою удачу на усіх лініях при мінімумі засобів.

Символи ігрового автомата Бонусні Ведмеді

Барвисті символи ігрового автомата Bonus Bears відрізняються своїм креативним стилем. Ви можете “зустріти” на своєму шляху бджіл, дівчину, скунса, кошик для пікніка, вулик і, зрозуміло, найголовнішого персонажа гри – ведмедя. Останні два символи є найціннішими.
Зображення ведмедя в емуляторі грає роль “wild” знаку, які може ставати будь-яким іншим символом в грі, окрім скаттера. Три таких ігрових знака на 2, 3 і 4 барабанах запускають бонусний тур. Він складається з 15 безкоштовних сукань, під час яких ставка того, що грає збільшується втричі. За максимального внеску ви можете заробити до 15 000 монет під час бонусних фріспінів або зірвати “куш” у розмірі 3 000 000 доларів, при появі п’яти портретів дівчини-скаута на межах барабанів. Також є функція гри в грі.
Символ розкиду “вулик” грає на різних лініях виплат і може збільшити ставку гравця в 1, 5, 20 і 100 разів при виявленні на барабанах двох, трьох, чотирьох або п’яти знаків відповідно.
Три “вулики” в ряд активують бонусну гру “Мед”. Гравцеві необхідно вибрати дерево з найбільшою кількістю меду і підійнятися по ньому. Геймера чекає велика винагорода всякий раз, коли ведмедикові вдасться поласувати солодким медом.

Висновок

Забавний і цікавий ігровий автомат Бонусні Ведмеді не залишить нікого байдужим.
Гостинний ведмедик потішить своїх прихильників бонусними символами, фріспінами, бонусною грою і частими виграшами будь-кого, хто допоможе добратися йому до заповітних ласощів. Ви належним чином оціните відео- і аудіо-ефекти, які гармонійно поєднуються один з одним. У bonus bears автомати грати безкоштовно можливо у ваших улюблених інтернет закладах.