Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Book of Ra

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
book-of-ra

Скріншоти ігрового автомата Book of Ra

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Book of Ra

Древняя 10

Древняя 10

x3 5

x4 25

x5 100

Игральный валет

Игральный валет

x3 5

x4 40

x5 150

Зеленая Q

Зеленая Q

x3 5

x4 25

x5 100

Красная К

Красная К

x3 5

x4 25

x5 100

Песочный туз

Песочный туз

x3 5

x4 40

x5 150

Египетская книга

Египетская книга

x1 Wild и Scatter

x3 2

x4 20

x5 200

Жрица

Жрица

x2 5

x3 30

x4 100

x5 750

Священный скарабей

Священный скарабей

x2 5

x3 30

x4 100

x5 750

Немес

Немес

x2 50

x3 40

x4 400

x5 2000

Исследователь

Исследователь

x2 10

x3 100

x4 1000

x5 5000

Світ стародавнього Єгипту відкриває двері! Ігровий автомат Book of Ra (книга Ра) безкоштовно онлайн від компанії Новоматик допоможе стати ближче до таємниць цивілізації минулого. Безкоштовний онлайн ігровий автомат Книжки наповнений таємними символами і знаннями. Слот входить в серію Гаминатор. Він поповнив колекції азартних закладів в 2005 році. Знаходить прихильників серед новачків, але і подобається гравцям із стажем.

Опис ігрового автомата Book of Ra

Багато хто чув про жука скарабеєві, муміях фараонів, таємних символах народів, що живуть до нашої ери. Найвідоміші з них зібрані в цій грі. Ті, хто цікавиться історією древніх цивілізацій, отримають особливе задоволення від ігрового автомата Бук оф Ра. Ознайомитися з принципами гри і зробити декілька пробних спінів є можливість відразу ж, адже на ігровому автоматі Книжки можна грати безкоштовно, без реєстрації.

У розпорядженні гравця дев’ять ліній на п’яти барабанах. У побудові виграшних комбінацій беруть участь десять символів. На одну лінію можна поставити ставу сотню кредитів, що не перевищує.

У разі найвищого везіння гравець може отримати 500000 кредитів. Для цього необхідно поставити найвищу ставку на усі дев’ять ліній, запустити барабани, і, коли вони зупиняться, на екрані повинні з’явитися п’ять зображень чоловіка шукача пригод в капелюсі з полями.

Починати гру у безкоштовний онлайн ігровий автомат слот Бук оф Ра слідує з вибору ліній, по яких вважатимуться виграшні комбінації. Для цього передбачені кнопки hold з кількістю ліній, які гравець хоче задіяти.

Далі варто подумати про суму ставок для вибраних ліній. Можна задати ставку в інтервалі від одного до ста кредитів самостійні. Для цього потрібно натиснути кнопку Bet One. Можна також поставити максимальну ставку в сто кредитів на усі вибрані лінії за допомогою кнопки Bet Max.

Запустити барабан і дізнатися є виграш лили ні допоможе кнопка Start., як в інші ігрові автомати Гаминатор.

Найбільший виграш в ігровому автоматі Книга Ра приносить появу на барабанах зображення чоловіка – шукача пригод і статуї сфінкса.

Символом, який замінює собою будь-який інший, є книга, вона ж, власне, і книга Ра.

Зображення книги Ра, в теж час, є і бонусным символом. Поява трьох таких книг перекладає гравця на наступний рівень – бонусную гру. Якщо випадає два зображення книги, виграш за цей прокрут збільшується в два рази.

Бонусная гра ігрового автомата Книжки

Бонусный рівень гри на ігровому автоматі Book of Ra починається після випадання трьох, чотирьох або п’яти символів книги за один прокрут, не залежно від активних ліній. У гравця з’являється можливість зробити десять безкоштовних спінів. При цьому проявляється спеціальний символ, завдання якого – сприяти в складанні комбінацій. Під час бонусной гри можуть випасти три і більше зображень книги, які запускають бонусную гру.

Ризик гра ігрового автомата Бук оф Ра

У гравця є можливість збільшити суму виграшу до п’яти паз. Для цього потрібно зіграти з автоматом в ризик гру. Гравцеві потрібно вгадати масть карти, пропонованої ігровим автоматом Книга Ра. Якщо гравець вгадує правильно, сума виграшу зростає.

Цікава ідея гри, приємний підбір колірної гамми і ненав’язливі мелодії вивели слот в лідери свого сегменту. У ігровий автомат Book of Ra грати онлайн просто, цікаво, і в теж час захоплююче.