Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Captains treasure pro

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ігровий автомат captains treasure pro сховав скарби, які слід розшукати. Божевільні захоплюючий ігровий автомат Скарб капітана про від лідера ринку компанії Playtech (Desert Treasure, Chines Kitchen, Golden games). Хоча часи мореплавців-першовідкривачів і піратів, що ганяються за скарбами давно канули в Лету, безліч прихильників цього жанру ради можливості відчути романтику морів і отримати при цьому істотну надбавку до свого бюджету у вигляді виграшу. Адже така задумка є основою цього слота.
А вам слабо знайти скарби бувалого капітана?

Опис ігрового автомата Captains treasure pro

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Скарб капітана про складається з п’яти барабанів і 20 ігрових ліній. Кожна лінія може вміщувати в собі до десяти монет ставок. Максимальна ставка на автоматі складає 200 кредитів. Максимальний бонус в цьому ігровому слоті складає 50000 кредитів, який можна отримати при випаданні п’яти символів пірата в одну лінію.
Символами цієї гри є: капітан піратів, корабель, папуга, скриня із скарбами, гарматні ядра, карткові символи від туза до десятки.
Символом розкиду і одночасно диким символом є скриня. Три символи скрині дарують можливість бонусной гри, що дає десять прокруток.
Початком гри служить вибір кількості активних ліній за допомогою кнопки “Lines”, здійснення ставки кнопкою “Bet Per Line” або “Bet Max” і запуск барабанів кнопкою “Spin”.

Бонусна гра ігрового автомата Скарб капітана про

Як вже було сказано, бонусную гру можна активувати, зібравши три і більше символи скрині. Окрім десяти безкоштовних прокруток барабанів вона гарантує отримання виграшу. Три випавші символи скрині виступають гарантами виплати двох ваших ставок, чотири – 20 ставок, п’ять – двісті ваших ставок.

Ризик гра ігрового автомата captains treasure pro

Ігровий автомат Скарб капітана про пропонує можливість подвоєння вашого останнього виграшу. Це можна зробити в риск-игре. Щоб це зробити, необхідно активувати клавішу Double. В цьому випадку з’являються п’ять карт, одна – дилерові, з інших ви можете вибрати одну. Якщо ваша карта старша, ніж у дилера – ваш виграш подвоюється, якщо немає – ваш виграш за останню прокрутку барабана анулюється. Важливою відмінністю цієї гри є можливість подвоїти виграну суму на 50.
Для цього вимагається натиснути клавішу “Double half” і тоді навіть якщо вам не повезе, 50 відсотків виграшу залишиться у вас в руках.
Успіх загальної справи залежить від злагодженості дій команди, чим чіткіше виконуються накази капітана, тим краще буде успіх. Саме для цих цілей в грі реалізовані наступні команди: Spin – обертання барабанів, Bet per line – кількість поставлених грошей, Bet max – максимальна ставка, Lines – вибір ліній виплат, Gamble – ризикована гра, Auto start – гра в автоматичному режимі.
Сильною стороною ігрового автомата Скарб капітана про являється якісно реалізована графіка, реалістичний звуковий супровід і висока мотивація в якості виграшу. Автомат дає великі можливості для зняття бонусів, при цьому отримуючи приємні емоції від процесу гри. Бувалий капітан обов’язково приведе вас до скарбів. У ігровий автомат captains treasure pro онлайн безкоштовно грають для ознайомлення.