Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Captains treasure

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ігровий автомат Скарб капітана, як і більшість попередніх апаратів, від цього розробника складається із стандартного набору: п’ять класичних барабанів і двадцять ігрових ліній виплат. Ставки можна робити хоч на кожну з ліній, тим самим активуючи її. Чим більше ліній братиме участь в ігровому процесі, тим більше шансів заробити пристойні грошові кошти.

Знайомство з ігровим автоматом Captains treasure

Якщо ви захочете спробувати відправитися за найголовнішим з призів в цій грі, то першою умовою його отримання буде те, що вам слід грати тільки на максимальних ставках. Інакше Джек пот отримати неможливо. Для того, щоб знати, які комбінації найбільш вигідні і зможуть принести вам більше призів, вам необхідно буде ознайомитися з таблицею виграшних комбінацій і відповідних виплат за них. Таким чином, ви відразу будете в курсі того, що вам належить збирати.

Символіка ігрового автомата Скарб Капітана

У ігровому автоматі CAptains Treasure представлена не мала кількість ігрових символів, які прекрасно намальовані і мають красивий вигляд. Дизайнери постаралися на славу. І так, під час ігрового процесу ви зможете зустрітися з такими символами, як скрині із скарбами, кораблі, гарматні ядра, папуги і, звичайно ж головний персонаж гри – капітан, який палить трубку і крутить штурвал. Так само як і скрізь, в цій грі траплятимуться зображення класичного набору карт, починаючи з десяти і закінчуючи тузом.
Усі існуючі в грі символи можна подумки розділити на дві групи. До першої групи відноситимуться стандартні зображення, які особливо не приноситимуть вам великих виграшів. Вони більше беруть участь в грі, як символи для розбавлення, щоб було складніше і цікавіше збирати виграшні комбінації. До другої групи можна віднести спеціальні символи, які приноситимуть вам гідні призи і різні види додаткових бонусних ігор.
Найщедрішим з символів в ігровому автоматі Скарб Капітана вважається капітан, зібравши п’ять таких зображень в активній лінії, ви зможете виручити цілих п’ять тисяч ігрових монет. За п’ять подібних картинок, але тільки вже з папугою, ви спокійно отримаєте дві тисячі монет.
Є символ, який перейняв на себе роль цілих двох символів, тому він буде дуже сильно цінуватися в грі. У ігровому автоматі Скарб Капітана є Дикий символ. Символом розкиду і диким символ тут виступає зображення валізи із скарбами. Якщо ви побачите від трьох таких символів на екрані ігрового автомата, то вам вмить буде нараховано цілих десять абсолютно безкоштовних обертань, які принесуть вам хороших грошенят.
Як скаттер символ він дає користувачеві можливість збирати виграшні комбінації незалежно від місця їх розташування і активних ліній. Як дикий символ він може замінювати собою будь-який з символів, який заважатиме в складанні виграшної комбінації.

Висновок

Є в грі режим ризикованої гри, де ви зможете подвоїти свій виграш досить простим способом.
Безкоштовний онлайн ігровий автомат Captain’s Treasure допоможе усім трішки розслабитися, відволіктися від домашніх проблем, поринути у віртуальний світ подорожей і заробити хороші гроші. Не варто відмовлятися від такої чудової пропозиції. Спробуйте прямо зараз зіграти в ігровий автомат Скарб Капітана і ви не пошкодуєте! Ігровий автомат Captains treasure безкоштовно онлайн доступний на інтернет майданчиках для азартних ігор.