Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Cherry love

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ігровий автомат cherry love пропонує вишневу азартну гру. Ігровий автомат Cherry Love (Вишнева любов), або, як його іноді називають “Вишні” можна назвати найсоковитішим, сексуальнішим і гарячішим. При запуску цього слота нас відразу зустрічає приголомшлива блондинка, якій неможливо відмовити. Ігровий автомат Вишні просякнутий любов’ю, пристрастю і рок-н-ролом.

Опис ігрового автомата Cherry love

На двадцяти лініях ігрового автомата Вишнева Любов можна зустріти вже знайому нам блондинку, серце, пронизане кинджалом, троянду з краплями роси, кільце, зроблене у формі змій, вишні, запальничку і карткові символи (дев’ятка, десятка, валет, дама, король і туз).
Наша блондинка, в ігровому автоматі Cherry Love, виконує роль дикого знаку. Причому не просто дикого знаку, а дикого знаку, який може зайняти увесь барабан.

Символи ігрового автомата Вишнева Любов

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Cherry love має вигідні любовно вишневі символи, які складають комбінації для виграшу. Пара вишень в слоті використовується в ролі символу розкиду, який принесе виплати не залежно від того, на якій лінії він випав. Так само, при випаданні трьох, чотирьох, або п’яти скаттерів, гравцеві буде дано п’ятнадцять безкоштовних обертань барабанів. До того ж, виграш, який гравець отримає за ці обертання, буде помножений в три рази.
Ігровий автомат Вишнева Любов не може залишити користувача без ризику, по цьому є ризикована гра, відкрити яку можна за допомогою кнопки “Gamble”. Ризикована гра на подвоєння може активізувати після кожного вдалого прокрута. Щоб забрати цей виграш, просто треба вгадати колір закритої карти.
Тепер поговоримо про вартість знаків і комбінацій. Троянда з крапельками роси, в ігровому слоті Cherry Love, принесе 400 кредитів за чотири знаки, 150 кредитів за чотири знаки і 40 кредитів за три знаки. Серце, пронизане кинджалом, принесе від 5 до 2000 кредитів. Кільце зі зміями оцінюється в 750, 80 і 15 кредитів за п’ять, чотири і три знаки. Карткові знаки в ігровому автоматі “Вишні”, принесуть від 4 до 300 кредитів. Перед грою в онлайн ігровий автомат Вишні обов’язково вивчите таблицю виплат.
Якщо ви хочете приєднатися до слота, вам просто треба визначитися з кількістю активних ліній, зробити ставки і запустити. Для тих, хто боїться ризикувати, є можливість грати на автоматі Вишні безкоштовно, без ризику втрати власних заощаджень.

Підсумок

Ігровий автомат Вишнева Любов припаде до смаку тим користувачам, які люблять усе незвичайне і зухвале. Музика, яка супроводжує упродовж усієї гри, не заважає процесу, в оформленні все виглядає красиво і гармонійно. Анімації не заважають, не мигтять, а доповнюють і без того феєричне оформлення автомата Вишні.
Завдяки ігровому автомату Cherry Love від Плейтек (Sparta, Gladiator, Silent Samurai) ви зможете дійсно розслабитися, приємно провести час в компанії красивої блондинки, насолодитися приємною музикою і заробити пристойну суму.