Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Chinese kitchen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Екзотична китайська кухня користується популярністю у всьому світі і не спроста. Неперевершені блюда з найнезвичайніших інгредієнтів, химерні форми цих самих блюд, а також сам спосіб приготування, порівнянний хіба що з цирковим представленням, – усе це робить китайську кухню по своєму унікальною і неповторною. Здавалося б, як ігрові автомати можна зв’язати зі східним мистецтвом приготування їжі? Але у компанії Playtech, яка має величезний досвід розробки ігрових відеослотів, це вийшло.
Більше того, слот є однією з найпопулярніших і впізнанних робіт цієї компанії. Ігровий автомат chinese kitchen має кулінарну тематику і сподобається любителям смачно приготувати. Представляємо вам Chinese Kitchen (Китайська кухня) – ігровий автомат від компанії Playtech (Ultimate fighters, Vacation station, Gold Rally).

Опис ігрового автомата Chinese kitchen

Чим же він такий цікавий? Прекрасний ігровий автомат Китайська Кухня формату 3х3, в якому є цілих дев’ять барабанів і вісім спеціальних смуг для ставок. Перед початком гри гравцеві варто визначитися, скільки ігрових смуг він збирається задіяти і, визначившись з розміром ставки, натиснути “розкрутити барабани”. Варто пам’ятати, що максимальна ставка на одну смугу складає десять кредитів, так що максимум, який гравець може виграти без бонусів складає 80 кредитів.
Символами гри є інгредієнти блюд китайської кухні, такі як: восьминіг, гусінь, черепаха, морська зірка, качка, риба, жаба, краб, равлик. Як ви вже зрозуміли, китайці можуть приготувати їжу з чого завгодно. Символ “черепаха” особливо цінний: при випаданні трьох таких символів в одну лінію гравець отримає відразу 10 тисяч кредитів!!! Це так званий джекпот ігрового автомата Chinese Kitchen.
Особливістю цього відеослота є те, що в нім відсутні звичні риск- і бонус-ігри. Замість цієї умови для звичайної гри досить лояльні до гравця і дозволять навіть без бонусів виграти багато призів.

Управління ігровим автоматом Китайська Кухня

Управління игрового автомата Chinese Kitchen (Китайська кухня) досить просте і інтуїтивно зрозуміле. На екрані розташовані функціональні клавіші, за допомогою яких гравець керує процесом гри. Клавіша “Bet per line” дасть можливість зробити ставку на вибрану лінію, клавіша “Bet max” зробить максимальну ставку на усі лінії, клавіша “spin” відповідає за старт обертів барабанів і “Paytable” – це таблиця виплат. Нічого складного.
Крім всього, безкоштовний онлайн ігровий автомат Китайська кухня виділяє з інших весела і завзята стилістика і анімація ігрового простору. Киплячі рідини в каструлях, пара і бульбашки, а також азіат шеф-кухар розвеселять і зроблять ігровий процес більш атмосферним. Ігровий автомат Chinese kitchen онлайн доступний у безкоштовному ознайомлювальному режимі, без реєстрації.