Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Daredevil

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ситуація з ігровими автоматами у сфері ігрового бізнесу постійно і динамічно змінюється. З найперших часів, коли ці так звані “слоти” або “слотоматы” з’явилися на сайтах, вони отримали велику популярність. Причиною тому була новизна концепції ігрового автомата, з яскравим графічним інтерфейсом і дуже зручним і простим управлінням. Сама назва DareDevil свідчить про зв’язок з відомим серіалом коміксів виробництва компанії Marvel під такою ж назвою – DareDevil, що в перекладі означає “Шибайголова”.
Плейтек (Diamond Valley pro, Blade, Gold Rally) подарувала ігровий автомат daredevil гравцям, щоб гравці насолодилися сюжетом шибайголови безкоштовно і без реєстрації.

Опис ігрового автомата Daredevil

Онлайн ігровим автоматом Шибайголова є стандартний п’ятибарабанний концепт, з нанесеними символами що сюжетно відповідають лінійці коміксів від Марвел і однойменній кінокартині, в якій головну роль зіграв Бен Аффлек. Точно так, як і вищеназвані комікси, онлайн ігровий автомат DareDevil став популярним і стали притягати все більшу і більшу кількість гравців, що бажають самим відчути себе в ролі сліпого борця із злом.
Ігровий автомат Шибайголова має 5 барабанів і 20 ліній вірогідність, на яку можна робити ставки. При цьому максимальна сума яку можна поставити на кін на одну лінію складає десять кредитів. Таким чином, після нескладних підрахунків, з’ясовується що максимальна ставка на цьому автоматі складає 200 кредитів. Найбільший виграш складає 50000 кредитів (якщо випаде 5 символів Шибайголови в масці) – це величезна сума.

Символи ігрового автомата Шибайголова

Безкоштовний ігровий автомат DareDevil наділений наступними символами. Символи-піктограми, які знаходяться на ігрових барабанах повторюють основних героїв комікса і все, що з ним пов’язане. Одними з самих оплачуваних є картинки “Шибайголови”, дівчини і Кингпина. Також поширені символи бейсбольних біт, мечів і тому подібне. Традиційний набір карт в ранжирі: десятка, валет, пані, король, також є присутньою.
Особливо варто відмітити символ Bullseye, який є відмітною ознакою одного з лиходіїв в кінофільмі. Цей найманець займався всякими брудними справами за винагороду і був найнятий Кінгпіном для усунення Шибайголови. Відмітною відміткою цього персонажа була вирізана на лобі мішень, а сам він проявляв чудеса влучності при кидках і стрільбі. Гравець може використати символ Bullseye, ткнувши по будь-якому з 15 осередків на барабанах і запустити їх обертання. Якщо гравець вгадує місце випадання символу. тобто потрапляє “в яблучко” (англ.
варіант – bullseye), те ставка зроблена їм збільшиться в три рази.
Також в ігровому автоматі Шибайголова є присутньою так званий скаттер – символ розкиду. Виглядає він у вид логотипу DareDevil – дві англійські букви D. Якщо під час чергового спіна на барабанах випадає три скаттера, то гравець отримує бонус-гру. Бонусна гра відрізняється тим, що гравець може виконати десять обертань барабанів абсолютно безкоштовно і не варто забувати, що при вдалому збігу обставин ваша ставка може бути збільшена в 5000 разів!
Після кожного бонусного обертання ехолокація Шибайголови перетворює деякі з ігрових символів в “дикі”. “Дикі” символи у бонусній грі служать для того, щоб замінювати собою будь-який інший символ для отримання виграшної комбінації на барабанах. Кількість додаткових бонусних ігор необмежено.

Правила ігрового автомата Daredevil

Коротко про правила гри. Гравцеві досить вибрати по якій кількості ліній він хоче грати, встановивши це за допомогою кнопки Lines, а потім визначитися з максимальним розміром ставки на кожну лінію – за це відповідають кнопки “bet per line”, а також “bet max” – максимальна ставка. Після все вищепереліченого залишається лише натиснути кнопку Spin і запустити обертання ігрових барабанів.
Окрім основної і бонусной ігор в DareDevil є також 4 види прогрессивного джекпота : Ultimate Power, Super Power, Extra Power, Power. Будь-який з цих джекпотов може бути виграний випадковим чином під час чергового спіна. Вірогідність їх випадання не залежить ні від суми ставки, ні від випадіння конкретної комбінації – залежить лише від Удачі! Після оголошення гри на джекпот гравець переноситься на сітку з 20 осередками у вигляді чотирикутника 4Х5. Натискаючи на осередки, гравець відкриватиме те, що в них приховане.
Якщо випадуть три символи відповідного джекпота, то з’єднавши їх гравець його отримає. Проте варто думати і робити все швидко, поки не вийшло весь виділений для цієї справи час.
Творці вирішили, що так насичена бонусами і джекпотами гра не потребує ризикованої гри на подвоєння і не сталі її включати в список властивостей.
У незалежності від того, чи подобається творчість Марвел і серія коміксів про Шибайголову зокрема, чи дивилися ви кіно з Беном Аффлеком або ні – ви залишитеся задоволені цим відеослотом. У нім поєднуються відмінний сюжет і приголомшлива графіка, а якісний аудіосупровід лише гармонійно доповнює його. Просто е управління припаде до душі новачкам, а велику кількість різних опцій і “примочок” притягне до цього ігрового автомата увага професійних гравців.
Відчуйте себе в ролі супергероя, що бореться самостійно із злочинними угрупуваннями, – зіграйте в ігровий автомат DareDevil!