Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Diamond valley

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ігровий автомат diamond valley діамант серед слотів. Якщо вам подобаються ігри із захоплюючим сюжетом вам неодмінно треба зіграти на цьому ігровому апараті. Оригінальний ігровий автомат Діамантова Долина, створений популярною компанією на ринку азартних розваг під гучною назвою Плейтек. Дивовижний сюжет здатний зацікавити гравців онлайн – закладів.

Опис ігрового автомата Diamond valley

Ще декілька сотень років назад усі вирушали за пошуком золота далеко від будинку, марили одніэю ідеєю – знайти коштовні камені і золото. І не повірите, ризиковим любителям це вдавалося. Щоб добувати дорогі камені вони мали усе необхідне устаткування. І за досить скоро шукачам скарбів вдавалося знайти коштовні камені, що варті цілого статку. Попри те, що пройшло не одно століття, уявіть, що ви маєте прекрасну можливість зайнятися пошуком каменів, добуваючи їх відповідними знаряддями праці.
Утілити в життя цю мрію за допомогою однойменного ігрового автомата Діамантова Долина легко. Завдяки слоту ви потрапите в неперевершену подорож в часі – в розкішну Долину діамантів, де вам вдасться шалено розбагатіти. Хоча події розвиватимуться у минулому, проте солідний виграш ви отримаєте тут. Оскільки покладаючись на свій світлий розум і кмітливість і завдяки, цікавій, захоплюючій розвазі ви зможете виграти дійсно пристойний куш, зловивши призову комбінацію за комбінацією на моніторі ігрового апарату.

Адже це так просто!

Що кожен, що бажаючий має можливість спробувати свої сили в ігровому автоматі Діамантова Долина, оскільки на слоті грають безкоштовно. Тому навіть новачок може зіграти в гру тільки заради свого задоволення. Це ще раз доводить переваги цього автомата. Адже віртуальна розвага не лише подарує вам хвилини райської насолоди, створивши ілюзію прекрасних минулих років, завдяки захоплюючій сюжетній лінії гри і напрочуд цікавому оформленню задоволення.
Також надасть вам немало сил для перемоги прекрасна вміло підібрана мелодія гри.

Огляд ігрового автомата Діамантова Долина

П’ятибарабанний відео слот має у своєму активі всього двадцять потенційних ліній. Щоб почати гру, вибирайте кількість бажаних ліній і зробити ставки. Мінімальна ставка на лінію складає один кредит, максимальна у свою чергу дорівнює п’яти американським доларам.
Ігровий автомат Diamond Valley налічує двадцять п’ять призових комбінацій, якщо вам посміхнеться удача, ви, безумовно їх зустрінете.
Один з головних символів гри – це скаттер, його можна побачити у будь-якому місці монітора слота не залежно від того чи являється лінія в грі. Скаттером виступає красивий коштовний камінь рубін. Цей атрибут допоможе вам виграти від п’яти до двохсот початкових ставок. Тобто при випаданні трьох ідентичних картинок, ваша ставка множитиметься на п’ять. Чотири іконки і коефіцієнт ставки зросте в двадцять разів. А якщо вам вдасться упіймати п’ять ігрових елементів із зображенням рубіна, ви виграєте двісті первинних ставок.
Ігровий автомат діамантова долина припав до душі гравцям за символи і графіку.

Бонус раунд ігрового автомата Алмазна Долина

Ігровий автомат diamond valley наділений бонусной грою. При випаданні на першому, другому і третьому барабані символу діаманту, відразу відкриється бонусний раунд.
Тут вам треба зібрати усю силу в кулак, стати на деякий час рятівником і витягнути з однієї з трьох ям шахтаря. Шахтар налічує відповідну кількість балів. Ви неодмінно їх отримаєте, коли виконаєте цю дію.
Якщо ви вже націлені грати безкоштовно і без реєстрації в ігровий автомат Diamond valley від Плейтек (Golden Tour, Frankie Dettoris, Golden Games), у такому разі нам залишається лише побажати вам божевільних виграшів і приємної гри.