Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Dolphins Reef

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Цікавий онлайн ігровий автомат Dolphins Reef створила компанія Плейтек (Elektra, Blade, Katana) про найдобріших мешканців морських глибин – Дельфінів. Онлайн ігровий автомат Риф дельфінів – красива гра, яка залишить тільки позитивні емоції. Чудові функції і легко доступні опції, стануть прекрасним варіантом, якщо ви шукайте гру з легким настроєм і м’якою графікою. Ігровий автомат dolphin reef занурює гравців в океан азарту.

Огляд ігрового автомата Dolphins Reef

Ігровий автомат Риф Дельфіна має п’ять барабанів і двадцять активних ліній, гра на ризик, дикий символ, безкоштовні спини і символ розкиду. Усі дії підкріплені музичним супроводом, в звуці імітації голосів дельфінів.
На кожну ігрову лінію можна поставити не більше десяти кредитів, тим самим ставка не зможе перевищити 200 кредитів. Максимальний виграш в слоті складає досить переконливу цифру – 50000 кредитів, вона буде готова до виплати, тільки при випаданні відразу п’яти символів “риба клоун” в одну лінію.

Символи ігрового автомата Риф Дельфіна

До символів ігри відносяться, звичайно ж, морські жителі, рибка, морський коник, морська зірка, черепаха.
Скатер символ представлений у вигляді “скрині”, коли вона вискочить на барабанах можна виграти до 100 ваших загальних ставок. Дикий символ “дельфін” замінює собою всі ігрові символи.
Для початку будь-якої гри, не виключенням є і слоти, необхідно зробити наступні дії: визначитися на тому, кількості ігрових ліній, якими ви гратимете, зробите ставку і запустите барабани.

Бонусна гра ігрового автомата Dolphins Reef

За наявності на другому і четвертому барабанах одночасно в різних позиціях, дикого символу “дельфін”, стає активною бонус-гра. Що означає бонус-гра? Це п’ять безкоштовних обертань барабанів. Під час бонусного раунду тільки другий і четвертий барабани трансформуються у басейн для дельфінів і стають дикими по усій вертикальній лінії барабана. Цей хід збільшує шанси на створення більшої кількості виграшних комбінацій.

Подвоєння виграшу

Ігровий автомат dolphin reef дозволяє подвоїти виграш. Після кожної виграшної комбінації, skjn пропонує ризикнути і виграти подвійний приз. Для цього ви натискаєте кнопку Double і на екрані повинна з’явитися одна карта. Вам треба вгадати інтуїтивно якого вона кольори (червона або чорна). Якщо ваша відповідь буде вірною, виграш подвоїться, якщо ні, то втратите гроші за проведену останню комбінацію.
Підводний світ завжди притягав своєю пишністю мільйони людей. Хтось спеціально занурювався за допомогою дайвінгу, щоб розглянути усі корали і різноколірних рибок. Наш слот, надає можливість, побачити усе це своїми очима на екрані. Адже дельфіни здавна вважалися помічниками і друзями людини, а тепер вони допоможуть вам виграти бажаний приз! Ігрові автомати dolphin reef – прогулянка по рифах з дельфінами.