Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Farmers market

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Серед ігрових автоматів існує нереальна кількість ігор на фруктову тематику. Компанія Playtech (Golden games, Dolphins Reef, Katana) є одним з найвідоміших творців ігрових слотів, а по вищезгаданому напряму вони випустили не один варіант апаратів. Безкоштовний онлайн ігровий автомат farmers market наділений фермерською тематикою.

Характеристики ігрового автомата Farmers market

Ігровий автомат Помідори є досить незвичайним із-за свого оформлення. Головними героями слота виступають овочі і фрукти з нереальними дикими виразами осіб. Увесь цей город розміщується на так званому в народі фермерському ринку.
Ясне небо і пекуче сонце лягли в основу заднього фону робочої області гри. На передньому ж плані перед гравцем видніються фігурки різних фруктів і овочів з личками, що кривляться. Це надає слоту веселощів і налаштовує учасника на приємне і довге проведення часу.
Ігровий автомат Farmers Market – це унікальний у своєму роді апарат, який містить 5 барабанів і 20 ліній для виплат. Перш ніж стартувати в грі, треба уважно розглянути таблицю виплат. Знайти її можна, натиснувши на кнопку PAYTABLE в ігровому меню. Після цієї дії слід вибрати число активних ліній, але не перевищувати кількості 20 штук. Далі треба зробити ставку на кожну активну лінію і можна запускати барабани за допомогою кнопки SPIN. Гра набирає хід.

Символи ігрового автомата Ринок Фермера

Користувачеві треба визначитися зі списком символів, які є присутніми в цьому автоматі. Тут можна знайти перець, яблуко, банан. Але це не увесь перелік городини, яка обіцяє користувачеві хороший виграш. Наприклад, символ усміхненої полунички є диким, тобто таким, який своєю присутністю на барабанах створює максимально виграшну комбінацію з іншими знаками. В результаті цього учасник отримує хороший прибуток. Зображення кавуна у будь-якій активній лінії обіцяє гравцеві також перемогу, адже кавун – це розкидний символ.

Бонусний раунд ігрового автомата Помідори

Але це ще не усе! Можливі призи в ігровому автоматі Ферма. Гравця у разі нереального везіння чекає справжній джекпот – збільшення первинної ставки в 5000 разів. Цього можна добитися, якщо на барабанах в одній активній лінії випаде 5 символів “полунички”. Абсолютно просто і без особливих витрат можна отримати величезні призи. Ще одним приємним сюрпризом в цій грі є випадання символу “виноград”, яке переносить учасника у бонусний раунд. Навіщо потрібні додаткові (бонусні) ігри?
Для того, щоб отримати максимальний виграш. І так, бонус отримати в ігровому автоматі Помідори можна у такий спосіб: на екрані перед користувачем з’явиться декілька коробок з овочами. Завдання гравця – клікнути по ящику, в якому, на його думку, ховається найбільший приз (максимальна кількість безкоштовних спінів). Вказавши на вподобаний ящик, учасник побачить, що в нім було: або безкоштовні обертання, або гнилі фрукти. Якщо виявиться, що там була зіпсована їжа, то бонусний раунд завершиться автоматично.
При безпомилковому послідовному вдалому відкритті коробок, користувач отримає 40 безкоштовних сукань з подвоєнням виграшу. Дуже вигідний раунд. Заходьте в market ігровий автомат farmer market і запасіться овочами з городу, підзаробивши грошенят.
Тепер любителі азартних ігор або новачки в цій справі на прикладі ігрового автомата Fаrmers Market дізнаються, що “вирощувати” фрукти і овочі – це корисна і дуже прибуткова справа.