Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Football rules

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Представляємо онлайн ігровий автомат football rules на футбольну тематику. Напевно, немає більшої армії спортивних прихильників, ніж у усіма улюбленого футболу. Де тільки у футбол не грають: у дворі і на шкільному майданчику, на професійному полі із справжньою стриженою травою і на пластиковому піддоні на столі, забиваючи іграшкові голи футболістами-фігурками. З деяких пір професійно, майстерно відчути себе і футболістом, і фаном в секторі уболівальників стало можливо, завдяки тематичному онлайн-слоту від фірми Playtech (Frankie Dettoris, Katana, Blade).
І хоча випущений ігровий автомат Правила Футболу не учора, з кожним роком він завойовує славу з геометричною прогресією. Відмінна графіка, прекрасний музичний супровід тільки посилюють ефект гри. Хочеться встати і крикнути “Гол”!. Ось це реалістичність!

Опис ігрового автомата Football rules

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Футбольні правила відтворює атмосферу футбольного матчу. Тут є все, щоб насолоджуватися спортивним азартом: суддя з червоною карткою, суддя зі свистком, воротар, футболісти, навіть шум справжнього стадіону. Насправді, футбол – це король спорту! Хто посперечається з цією істиною?
Отже, до ваших послуг унікальний 5-барабанний 25-лінійний ігровий автомат Football Rules від Playtech, вайлд-символ, що має, прогресивний джекпот, бонусну гру з безкоштовними спінами.
Перш, ніж стартувати, треба визначитися, з яким номіналом жетона ви це робитимете: мінімальна ставка – цент, максимальна – два долари.

Ігрові бонуси ігрового автомата Правила Футболу

Символ-бонус тут – символ трофея. Його можна побачити на 1-му і 5-му барабанах. Якщо бонусний символ випав двічі, запускається бонусна гра.
Вибравши щасливий м’яч, ви визначите, скільки безкоштовних спінів, вам належить. При цьому, важливо пам’ятати, що максимум таких спінів може бути 20-ть.
Коефіцієнт множника можна визначити після вибору м’яча. Максимальний – рівний десяти. Якщо випало десять ігор з десятиразовим коефіцієнтом, то 250 доларів у вас в кишені.

Прогресивний джекпот в ігровому автоматі Футбольні правила

Активізація гри Dollar Ball дасть можливість запустити режим прогресивного джекпота. Це, швидше за все, своєрідна лотерея, в якій з 49-ти треба вибрати всього 5-ть номерів. Випали 4 номер? Отримайте 1 Dollar Ball (стартовий об’єм прогресивного джекпота – 10 тис. доларів, середня виплата – 70 тис. доларів, найвища – 350 тис).
Незважаючи на появу нових слотів від Playtech, ігровий автомат Football Rules як і раніше користується неймовірною популярністю у гравців. Грати тут ностальгічно приємно і новаторськи легко. А забити відмінний гол може і досвідчений гравець, і зелений новачок. У безкоштовний ігровий автомат футбол грати можливо в ряду інтернет закладів.