Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат From russia with love

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ще один легендарний ігровий автомт від компанії Playtech (Great Blue, Dolphins Reef) From russia with love. Російська культура настільки глибока і велика, що втиснути її у відео слот просто неможливо. Але є в ній і впізнанні і, ні з чим незрівняні деталі. А про широту російської душі ходять легенди. Ось і наш апарат наводить на думку про нечувані виграші.

Характеристики ігрового автомата From russia with love

Параметри ігрового автомата з россії з любов’ю наступні: ігровий автомат Матрьошки представлений п’ятьма барабанами для гри, двадцятьма п’ятьма лініями для ставок, максимальною ставкою на лінію до десяти кредитів. Максимальна ставка 250 кредитів, двадцять п’ять ліній по десять кредитів. Максимальний бонус складає 1000000 кредитів при випаданні п’яти символів “цибулі” і максимальній ставці на лінію.

Символи ігрового автомата Матрьошки

Символи гри – це російські сувеніри. Так, тут ми можемо виявити самовар з чаєм, личаки, балалайку, бублики. Також є присутніми карткові символи від десятки до туза. Кожен символ майстерно вирізаний на дощечці і прикрашений національним орнаментом. В цілому оформлення символів тішить око своєю реалістичністю і якістю виконання.
Диким символом гри є “цибуля”. Він замінює собою усі символи окрім скаттера і бонусного.
Скаттер символ – це столична горілка з двома наповненими склянками і щедрою порцією шашлику. Випадає на будь-якому барабані. Якщо у вашому розпорядженні перебуває три такі символи, вам виплачується п’ять ваших ставок, чотири символи – двадцять п’ять ставок і п’ять символів – двісті п’ятдесят ставок відповідно.
Бонусним символом гри є улюблені багатьма російські матрьошки. Це візитна картка гри.

Початок гри в ігровий автомат з россії з любов’ю

Для початку гри слід вибрати активні лінії ставок. Максимально 25. Тут вам допоможе клавіша “Lines”. Далі вимагається зробити ставку клавішами “Bet per line” або “Bet max”, а після цього запустити обертання барабанів клавішею “Spin”.

Бонусна гра ігрового автомата From russia with love

Бонусна гра дарує безкоштовні обертання барабанів. За її активацію відповідають символи матрьошки на першому і п’ятому барабанах одночасно. На самому початку бонус гри вам пропонується вибрати одну з двох матрьошок для визначення максимального числа бонусних обертань. На наступному етапі вибирається одна з трьох матрьошок для визначення розміру множника, на який множиться ваш виграш.

Ризик гра ігрового автомата Матрьошки

Ігровий автомат From russia with love дозволяє подвоїти виграш з ризик грою. Ризик гра дозволяє подвоїти виграш після кожного успішного обертання барабанів. Для цього активується клавіша “Double”. Перед вами випадає п’ять карт, одна з яких – дилерові. Ви вибираєте з чотирьох карт одну і якщо вона виявиться старша ніж у дилера, то ваш виграш подвоїться, якщо ні, то ваш виграш за останню прокрутку анулюється.
Цікавою особливістю ігрового автомата з россії з любов’ю являється можливість в половину збільшити бонусну суму за останню прокрутку. Для цього вимагається натиснути клавішу “Double half”. У такому разі половина виграшу залишається у вас навіть якщо ви програли.
Дизайн гри в традиційних російських варіаціях. Зоряні ночі, снігові замети, куполи церков і безліч елементів декору в російському стилі не залишать вас байдужими до цього відео слоту. Кольорове оформлення холодних відтінків заднього фону і яскравих теплих кольорів переднього плану залишає приємні емоції від взаємодії з автоматом. Так само як і російська душа, безкоштовний онлайн ігровий автомат Матрьошки дає такі ж щедрі бонуси. І вам варто спробувати.