Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Gold rally

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
gold-rally

Скріншоти ігрового автомата Gold Rally

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Gold rally

Теляжка

Теляжка

x3 40

Мешок золота

Мешок золота

x3 30

Весы

Весы

x3 20

Большой динамит

Большой динамит

x3 10

Подкова

Подкова

x3 10

GR

GR

x3 500

Горный инструмент

Горный инструмент

x3 100

Горная лампа

Горная лампа

x3 75

Оружие

Оружие

x3 50

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Gold rally – унікальний слот на тематику золотошукачів. Золота лихоманка уразила колись і вражає людство досі. Багато хто мріє, вхопившись за лопатку і кирку спрямуватися на пошуки пригод і багатства. Зачепившись за цю мету, розробники ігрових слотів від компанії Playtech (Vacation station, Captains treasure, Wild spirit) створили “Золоту лихоманку” і випробували неймовірну удачу, адже ігровий автомат Золоте Раллі став дуже популярним серед йому подібних.
Усі любителі далеких подорожей і небезпечних пригод регулярно відвідують цю гру. Заставка ігрового поля переносить учасника в копальню, де і розгортаються усі події, пов’язані з добуванням золота. Починаємо гонку за грошовими винагородами на ігровому автоматі gold rally.

Опис ігрового автомата Gold rally

Золоте Ралі – це класичний безкоштовний онлайн ігровий автомат, що складається з 3 барабанів. Кількість ігрових ліній не перевищує 8. Розпочати знайомство з гри варто з розділу PAYTABLE, в якому зафіксована необхідна гравцеві інформація про комбінації, ставки і виплати. Далі треба зробити ставки на лінії і можна запускати барабани. У цьому допоможе кнопка SPIN.

Символи ігрового автомата Золоте Ралі

На подив, в ігровому автоматі Gold Rally немає дикого символу, зате традиційно можна знайти скаттер. Розкидним знаком тут виступає зображення “вагів”. Scatter- символ допомагає гравцеві отримати прибуток, адже незалежно від розташування скаттерів в ігровій зоні, вони в сумі від 3 штук обіцяють користувачеві певний виграш. За допомогою “вагів” також можна зірвати справжній джекпот, але для цього треба гарненько постаратися. Максимальний виграш можливий лише тоді, коли в 9 клітинах автомата знаходитимуться “ваги”.
Таке явище дуже рідкісне, але цілком можливе. Зазвичай, скаттери пов’язані з безкоштовними обертаннями барабанів, але не в цьому автоматі. “Золота лихоманка” не містить функції додаткових спінів, але не біда. Виграти пристойну суму можна і без них.

Бонусный раунд ігрового автомата Золота Лихоманка

Ігровий автомат gold rally дарує гравцям можливість випробувати щастя у бонусній грі. Головною особливістю цієї гри є наявність незвичайного бонусного раунду. У нього можливо потрапити лише після того, як усі 4 кутових клітини ігрового екрану будуть заповнені картинками “динаміту”. Завдання у бонус грі дуже просте: гравцеві буде запропонована карта з шахтами і ходами до них. Учасникові необхідно потрапити в 2 з 6 можливих шахт і підірвати їх.
Але перш, ніж тикати у будь-яке золоте підземне царство, що попалося, користувачеві слід послухати свою інтуїцію. Адже від того, які шахти вибере гравець, залежить сума його виграшу, а, отже, і загальний прибуток за гру.
Окрім особливо цінних ігрового автомата gold rally є присутніми символи, що гарантують користувачеві хай і невеликий, але фіксований дохід. За що ж його можна отримати? Наприклад, за символ “вагонеток”, “золотих підков” і зображення інших пристосувань золотошукачів. Позитивною характеристикою гри є наявність прогресивного джекпота, який накопичується не один день.
Ігровий автомат Золоте Ралі в цьому плані нагадує Золото Ацтеків – це барвистий і такий, що повністю відповідає тематиці слот з високим відсотком віддачі. Просте управління і вдалий музичний супровід перенесуть гравця за часів “золотої лихоманки”, додадуть азарту і допоможуть налаштуватися на виграш.