Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Golden games

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
golden-games

Скріншоти ігрового автомата Golden Games

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Golden games

Знак бонус

Знак бонус

Wild символ

Wild символ

x2 10

x3 100

x4 1000

x5 10000

Скаттер

Скаттер

x2 1

x3 5

x4 25

x5 250

Секундомер

Секундомер

x2 5

x3 25

x4 75

x5 500

Большой теннис

Большой теннис

x2 4

x3 20

x4 60

x5 400

Баскетбольный мяч

Баскетбольный мяч

x2 3

x3 15

x4 50

x5 300

Штанга

Штанга

x2 2

x3 10

x4 40

x5 200

Вело

Вело

x3 10

x4 30

x5 150

Боец

Боец

x3 7

x4 25

x5 125

Шпагист

Шпагист

x3 7

x4 20

x5 100

Бегун

Бегун

x3 5

x4 15

x5 75

Плаванье

Плаванье

x3 5

x4 10

x5 50

Спорт – запорука здорового і успішного життя. Але, на жаль, не у усіх є можливість не те щоб займатися яким-небудь видом спорту, а хоч би просто проглянути турнір, наприклад, футбольний. Але на щастя величезна кількість людей знаходить час на автомати, адже завдяки ним можна виграти хороші гроші.
Компанія Playtech (Lotto Madness, Blade, Gold Rally) потурбувалася про те, щоб зацікавлені автоматами і спортом люди поєднали ці два напрями, і створила ігровий автомат Golden Games на спортивну тематику з відповідними символами і звуковим супроводом.

Опис ігрового автомата Golden games

Набір інструментів в ігровому меню стандартний. Кнопка INFO розповість користувачеві про правила гри і таблицю виплат, LINES – про активні лінії, кількість яких можна регулювати відповідно до бажань і можливостей гравця. Далі йде кнопка BET PER LINE, за допомогою якої можна визначати ставку на 1 лінію, а ось BET MAX розповість про максимальну ставку на усі лінії. Наприклад, якщо ставити по 1 монеті на кожну з 245 ліній, то можна отримати 25 монет. Щоб перейти безпосередньо до гри, треба натиснути на SPIN.
Але окрім цієї кнопки в автоматі є альтернативний варіант – AUTO START, завдяки якому гра починатиметься знову і знову з використанням попередніх ставок, поки гравець її не зупинить або не програє усі кредити.

Символи ігрового автомата Золоті ігри

Знаки ігрового автомата Golden games символізують різні види спорту. Тепер про символи і їх значущість. Окрім особливо важливих знаків, про які поговоримо пізніше, в грі є присутніми : секундомір, тенісна ракетка, велосипедист, атрибутика бігуна, фехтувальника, плавця і боксера. Усі ці символи в певній кількості обіцяють користувачеві непогану суму. “Золота медаль” є диким символом і своєю присутністю на барабанах може замінити будь-який інший знак, створивши при цьому виграшну комбінацію.
А 5 “медальок” принесуть щасливчикові джекпот – 10000 монет. Розкидний символ в “Golden Games” – це метальник диска, який множить ставку гравця на певний коефіцієнт. Цей факт робить випадання цього зображення досить цінним і важливим. Присутність бонусного символу “факел” говорить користувачеві не лише про те, що тематика ігрового автомата Золоті ігри присвячена Олімпійським іграм, але і про те, що незабаром відкриється бонусний раунд, в якому учасник зможе пробувати свою удачу і постаратися виграти ще більшу суму.
Бонус гра полягає в тому, що гравець може 20 разів абсолютно безкоштовно зробити сукання барабанів. Тим самим збільшити свої ставки, а відповідно, і виграшну суму.

Ризик гра в ігровому автоматі Golden games

А також для найазартніших користувачів існує ризик гра на подвоєння ставки, в якій необхідно обіграти дилера. Перед очима гравця буде закрита карта і треба відгадати її колір. Все гранично просто, у разі перемоги – ставка множиться на 2, у разі поразки – окуляри за останній спін вилучаються із загальної кількості кредитів. Ризик гра ігрового автомата золоті ігри дає шанс подвоїти виграш.
Для джек поту зберіть максимальну кількість золотих медалей в ігровому автоматі Golden games. Безкоштовний онланй ігровий автомат Золоті ігри підходить для будь-якої людини, що бажає виграти. Завдяки унікальним символам і відмінним звуковим ефектам користувач може відчути справжню атмосферу спортивних змагань і виграти при цьому непогані гроші. Так би мовити, поєднати приємне з корисним.