Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Golden tour

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
golden-tour

Скріншоти ігрового автомата Golden Tour

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Golden tour

Бобер

Бобер

Scatter

Scatter

Scatter

Scatter

Золотой шарик

Золотой шарик

x2 25

x3 100

x4 500

x5 2000

Серый шарик

Серый шарик

x2 5

x3 50

x4 200

x5 1000

Оранжевый шарик

Оранжевый шарик

x2 5

x3 25

x4 100

x5 500

Маленькая машинка

Маленькая машинка

x2 3

x3 25

x4 100

x5 250

Клюшки

Клюшки

x2 2

x3 20

x4 80

x5 200

Флаг

Флаг

x2 2

x3 15

x4 50

x5 150

Бокал

Бокал

x2 2

x3 5

x4 25

x5 100

Кросовки

Кросовки

x2 2

x3 5

x4 10

x5 50

Ігровий автомат Golden Tour перед своїми користувачами відкриває спортивну гру аристократів – гольф. Ця гра багатьом знайома з екранів телевізора, адже не в кожному місті є ігрові поля. Ігровий автомат Золотий Тур переводиться як золотий турнір, гра для азартних любителів спорту.

Опис ігрового автомата Golden tour

Сама по собі гра в гольф це недешеве задоволення. Підтримувати величезне поле для гольфу в ідеальному стані, який можна порівняти з оксамитовим покриттям більярдного столу непросте завдання. Великі кошти витрачаються на спеціальне трав’яне покриття, також витрати йдуть на транспорт, який возить гравців по полю. Для гравців теж треба витратитися, щоб мати свою ключку і м’ячики треба викласти круглу суму.
Якщо ви хочете, відпочити на полі для гольфу, то придбавайте не одну ключку і декілька м’ячиків, адже для різних відстаней і сили удару необхідно мати різний вигляд інвентаря. Виходячи тільки з цих фактів, можна уявити, скільки коштуватиме абонемент в гольф-клуб. Також треба врахувати те, що це не азартна гра і ніякої фінансової винагороди вона не дає. Але хто може суперечити моді, яка диктує свої умови і примушує грати за своїми правилами.
Так само подумали й програмісти компанії Playtech (Chinese kitchen, Whats coocking) і об’єднали модну спортивну гру з азартним світом. Тепер завдяки ігровому автомату Golden Tour кожен, у кого може виникнути бажання, навчиться грати в гольф, може це зробити не виходячи з будинку, і при цьому має можливість заробити хороші призи.

Ставки в ігровому автоматі Золотий Тур

Отже, приступимо до знайомства з ігровим автоматом Golden Tour. Цей емулятор багатьом клієнтам клубів припаде до душі адже п’ять барабанів і п’ять ігрових ліній з широким діапазоном ставок не залишать нікого байдужим. Для найазартніших максимальна ставка складає 25$, а мінімальна ставка на одну ігрову лінію складає 1 цент. Усі символи в грі витримані в стилі характеризуючому гру в гольф.
Тут на вас чекають картинки із зображенням різноколірних м’ячиків, спеціальне взуття, транспорт для пересування, мішки для ключок, прапорці і інший інвентар, який потрібний в процесі гри.

Символи ігрового автомата Голден Тур

Ігрові автомати golden tour мають виграшні комбінації. Безкоштовний онлайн ігровий автомат Золотий Тур може похизуватись 32 виграшними комбінаціями, вони описані в таблиці виплат. Приємною несподіванкою є наявність 3 символів розкиду : ховрах, сом і дика качка. Кожен з цих скатерів окремо може збільшити ваш виграш, а їх триразове випадання або більше, запускає бонус гру. Гравцеві пропонують на вибір одну з ключок і зробити удар на різні відстані.
Після зробленого вибору клієнт з’являється на віртуальному полі для гольфу і робить свій призовий удар, який гарантовано поповнює гаманець того, хто грає. У ігровому автоматі Golden Tour присутній wild символ – золотий м’яч. Він може замінити собою будь-який бракуючий символ до виграшної комбінації, окрім скатера. Якщо у вас на моніторі випало п’ять wild по одній лінії, значить, ваша ставка збільшується 2000: 1, тут вас обов’язково привітають, адже ви виграли джек-пот.
Також треба пам’ятати, що ігровий автомат Голден Тур має прогресивний джек-пот, тут кожен вирішує сам хоче він робити ставку на нього або ні.
Гра в ігровий автомат Golden Tour приносить суцільне задоволення. Цей слот має дуже красиву графіку, інтерфейс має дуже привабливе оформлення, а музичний супровід надихає на нові перемоги. Ігровий автомат Золотий Тур грати безкоштовно можливо у ряді закладів.