Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Great Blue

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
great-blue

Скріншоти ігрового автомата Great Blue

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Great Blue

Скаттер

Скаттер

x2 2

x3 5

x4 20

x5 500

Дикий символ

Дикий символ

x2 10

x3 250

x4 2500

x5 10000

Хищная акула

Хищная акула

x2 2

x3 25

x4 125

x5 750

Черепашка

Черепашка

x2 2

x3 25

x4 125

x5 750

Звезда

Звезда

x3 15

x4 75

x5 250

Золатя рыбка

Золатя рыбка

x3 20

x4 100

x5 400

Рыба

Рыба

x3 15

x4 75

x5 250

Карта туз

Карта туз

x3 10

x4 50

x5 150

Карта дама

Карта дама

x3 5

x4 25

x5 100

Символ К

Символ К

x3 10

x4 50

x5 150

Знак J

Знак J

x3 5

x4 25

x5 100

Карта 10

Карта 10

x3 5

x4 25

x5 100

Символ 9

Символ 9

x2 2

x3 5

x4 25

x5 100

І знову на порядку денному водна тематика. За вікном літо, спека – хочеться викупатися в океані, морі, річці, озері. Але це не завжди можливо. А компанія-розробник з сонячного Ізраїлю Playtech (The Incredible Hulk, Iron Man, X – Men) вирішила подарувати нам можливість освіжиться, не виходячи з-за комп’ютерного столу. Співробітники компанії розробили і подарували нам можливість пограти в ігровий автомат Great Blue безкоштовно і без реєстрації.

Структурні особливості в Great Blue

Отже ми з вами потрапляємо в чарівний підводний світ, а в цьому нам з радістю допоможуть п’ять барабанів, що обертаються, комбінації на яких можуть випадати на двадцяти п’яти ігрових лініях. Гравець має право вирішувати сам, скільки ліній він активує за цю гру. Мінімальна кількість ліній, які можна активувати, дорівнює одній.
Далі гравцеві доведеться визначатися з сумами самих ставок. Мінімальна ставка дорівнює одному центу. Максимальна ставка, яку ви зможете поставити, досягає п’яти американських доларів. Вибравши свою особисту стратегію ставок, можна приступати до гри.

Виграшні комбінації ігрового автомата Блакитна Безодня

Ігровий автомат Блакитна Безодня містить ряд вигідних комбінацій. Через декілька секунд перед гравцем з’являться певні комбінації. Оскільки автомат суто морський, то і символи їй повністю відповідатимуть. Це, приміром, касатка, морські черепаха, коник і зірка, перлина і інші подібні знаки. Не обійшлося звичайно ж і без карткових символів, які випадають найчастіше але мають найменший коефіцієнт виплат.
Найбажанішим символом вважається іконка із зображенням касатки, оскільки в цьому автоматі вона грати роль дикого символу. А це означає те, що при випаданні на активній лінії касатка допоможе вам замінити практично будь-який бракуючий символ, і таким чином створить для гравця вдалішу комбінацію. А для того, щоб отримати найбільший можливий виграш в цій грі, вам необхідно буде зібрати на одній активній лінії п’ять зображень касатки.

Бонусна гра ігрового автомата Great Blue

Але є деякі символи, які касатці не по зубам. Це, приміром, іконка із зображенням перлини в раковині, вона є бонусним символом гри. Три перлини на одній активній лінії, що знаходяться поряд один з одним, відкриють перед гравцем бонусну гру. Спершу гравцеві нададуть на вибір декілька закритих устриць. У кожній з них ховатимуться безкоштовні обертання ігрових барабанів і коефіцієнти множення при цих обертаннях. Кількість, яку отримає гравець, повністю залежить від його вибору.
Максимальний коефіцієнт, який ви зможете отримати, рівний п’яти. Що ж до безкоштовних обертань барабанів, то їх число може досягати тридцяти штук. Небувала щедрість чи не так, але це адже підводний світ, там все по-іншому. І не варто забувати про те, що деякі з перлин порожні, якщо гравець відкриє одну з таких, то автоматично вилетить з гри.
І на десерт гра на ризик. Гравець може скористатися нею після кожної вдалої комбінації і подвоїти свій виграш. Для цього йому необхідно буде вгадати, якого кольору масть у закритої карти. Правда, у разі невдачі він також втратить виграш. На те вона і гра на ризик.
Хоча, можна грати взагалі без вкладень, оскільки гра має в арсеналі безкоштовний необмежений режим гри. Грайте собі на втіху і не звертайте ні на що уваги в онлайн ігровий автомат Great Blue. Хоча якщо побачите, що удача сьогодні вам посміхається, то напевно варто все ж спробувати пограти на гроші і зірвати куш. Great blue ігровий автомат great blue доступний у безкоштовному режимі для нових гравців.