Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Greatest odyssey

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
greatest-odyssey

Скріншоти ігрового автомата Greatest odyssey

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Greatest odyssey

Водолаз

Водолаз

x2 2

x3 15

x4 75

x5 250

Подводная лодка

Подводная лодка

x2 5

x3 20

x4 100

x5 500

Синий телевизор

Синий телевизор

x2 1

x3 10

x4 50

x5 200

Синяя запчать

Синяя запчать

x3 5

x4 25

x5 100

Треугольники

Треугольники

x3 5

x4 30

x5 150

Сиреневая запчасть

Сиреневая запчасть

x3 5

x4 25

x5 75

Золотая запчасть

Золотая запчасть

x3 3

x4 20

x5 50

Зеленая запчасть

Зеленая запчасть

x3 3

x4 10

x5 50

Bonus

Bonus

Дикий символ

Дикий символ

x2 15

x3 100

x4 500

x5 5000

Book

Book

Джекпот

Джекпот

x1 1

x2 2

x3 25

x4 1% of Jackpot

x5 Jackpot

Ігровий автомат Greatest Odyssey, розроблений компанією Playtech (Iron Man, Blade, Katana), натхненною древнім епосом Гомера про поневіряння Одісея, пануючи Итаки, пропонує вам пуститися в морську підводну подорож, повну небезпечних пригод. Від гомерівської “Одіссеї”, правда, залишилася усього лише назва, але сюжет гри від цього зовсім не менш захоплюючий. Ще б пак, адже вам доведеться опуститися на морське дно на підводному човні разом з Одісеєм і його командою у пошуках скарбів. У грі ви зустрінете дуже оригінальне оформлення з химерною графікою.
Персонажі цієї історії схожі тут на героїв коміксів або мультфільмів, а зображені предмети іноді примушують замислитися над їх призначенням. Пропонуємо вам розглянути цей слот детальніше і оцінити усі нюанси і переваги гри.

Опис ігрового автомата Greatest odyssey

Ігровим автоматом Велика Одіссея є п’ятибарабанний відеослот з 25-а призовими лініями. Ліній можна задіяти стільки, скільки ви визнаєте потрібним, але слід зазначити, що чим більше активних ліній в грі, тим вірогідніше випадання призової комбінації. Виграшною є комбінація символів, що містить не менше трьох однакових зображень. До ваших послуг в грі: дикий, розкиданий і бонусний символи, безкоштовні обертання барабана, а також призові раунди гри на додатковому екрані.
Символами гри є: аквалангіст і його подружка з синім волоссям, підводний човен, морський атлас, грізний восьминіг, телевізор і різні грецькі символи.

Ставки в ігровому автоматі Велика Одіссея

Ставки на кожну лінію приймаються в розмірі до 20-ти кредитів. Якщо ви розраховуєте на велику рибу в підводному царстві, не радимо вам скупитися на початкові ставки в грі, оскільки ваш виграш безпосередньо залежить від суми, яку ви поставили. Максимальний виграш в ігровий автомат Greatest Odyssey оцінюється в 5000 кредитів, які обіцяні тому щасливчикові, який зуміє збудувати на одній активній лінії п’ять символів злісного восьминога за умов гри на високих ставках.
Також цей символ виконує роль дикого, активно формуючи призові комбінації, замінюючи собою інші символи на барабанах, за винятком розкиданого. Символом розкиду є атлас, який відомий тим, що здатний з’являтися у будь-якому місці на барабанах, граючи “урозкид” і активно збільшуючи ставку гравця, якому належить 25, 10 і 2 загальних ставки за п’ять, чотири і три такі символи. Крім того, символ розкиду відповідає за активацію призових обертань барабана, якщо на екрані випало не менше трьох його зображень.
Максимальна кількість прокрутов складає 10 з множником від 2-х до 25-ти. П’ять символів восьминога приносять виграшну комбінацію гравцеві.

Бонусний раунд ігрового автомата Greatest Odyssey

Ігровий автомат Велика Одіссея також має бонусний раунд гри, що відкривається зображенням синеволосой дівчини. На екрані з’явиться приміщення підводного човна з розкиданими на підлозі різноманітними предметами, призначення яких незрозуміло. Вибираючи певний предмет, учасник отримуватиме за нього певні виплати. Для запуску призового раунду гри також вимагається не менше трьох бонусних символів. У ігровий автомат greatest odyssey онлайн щедра бонусна система заохочення гравців.
Вибирайте безкоштовний онлайн ігровий автомат Greatest Odyssey, адже це відмінне проведення дозвілля і щедрі призи.