Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Happy bugs

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
happy-bugs

Скріншоти ігрового автомата Happy Bugs

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Happy bugs

Уникальный символ

Уникальный символ

x2 1

x3 5

x4 100

x5 500

Символ Wild

Символ Wild

x2 10

x3 200

x4 2000

x5 10000

Бонусный символ

Бонусный символ

Зеленый жук

Зеленый жук

x2 2

x3 40

x4 150

x5 500

Красненький жук

Красненький жук

x3 25

x4 100

x5 400

Оранжевый жук

Оранжевый жук

x3 20

x4 70

x5 200

Символ A

Символ A

x2 15

x3 15

x4 50

x5 150

Карта король

Карта король

x3 10

x4 40

x5 125

Картежная дама

Картежная дама

x3 10

x4 30

x5 100

Валет

Валет

x3 5

x4 20

x5 75

Десятка

Десятка

x3 5

x4 15

x5 50

Один найказковіших і мяльтяшних слотів від компанії Плейтех (Millionaries lane, Katana, Diamond Valley) являється ігровий автомат Happy Bugs, або як його ще називають Щасливі жуки – слот принесе незабутні враження і великі виграші, оскільки він наповнений різними опціями, які дають гравцям можливість збагатитися.

Характеристики ігрового автомата Happy bugs

Ігровий автомат Щасливі Жуки онлайн має найпрекраснішу графіку і дизайн, яка просто вабить своєю красою і оригінальність. А приємний музичний супровід подарує вам веселий настрій. Так само в слоті вас чекає дуже зручний інтерфейс, тому ви з легкістю почнете гру на нім.
Ігровий автомат Happy Bugs має звичний набір барабанів, тобто п’ять, а так само ви зможете зробити максимальну ставку на цілих двадцять ліній, при цьому виграш в слоті складає 10 000 ставок.

Символи ігрового автомата Щасливі Жуки

Безкоштовний онлайн ігровий автомат happy bugs онлайн наділений тематичними символами. Вас чекають смішні і захоплюючі ігрові символи, які зображені як банки пива, квітки, дивана, гусениці, сонечка і таргана, які мають мультяшну зовнішність. Тут ви так само зустрінете і звичайні гральні карти. Кожен з цих символів це різні виграші.
У ігровому автоматі Happy Bugs є дикий символ, який представлений у вигляді банок пива. Він не лише замінить усі символи в грі, але і дозволить захопити джекпот. Ви зможете стати володарем 10 000 ставок, якщо вам вдасться упіймати п’ять символів, але варто відмітити, що чотири і три символи з банками пива дадуть вам досить великі множення – 2000 і 200 ставок відповідно. На жаль, дикий символ не замінить скаттер-символ і бонус-символ.
Скаттер-символ в ігровому автоматі Щасливі Жуки зображений як ромашка, вона помножить ставки на 500, 100 і 5, якщо на екрані слота випаде п’ять, чотири і три символи відповідно. Стільки ж символів запустять безкоштовні обертання барабана. Так ви зможете 12 разів безкоштовно покрутити барабан, множник буде рівний трьом. Погодьтеся – не погана можливість стати багатіше.

Бонусна гра ігрового автомата Happy Bugs

Бонусная гра в ігровий автомат happy bugs має потенційно вагомий виграш. Але це ще не усе! Приємні сюрпризи від ігрового автомата Happy Bugs також присутні, оскільки ви зможете пограти і у бонусну гру, яка запуститься при появі не менше трьох бонусних-символів. У грі вам необхідно вибрати один із запропонованих келихів пива, за яким буде схований виграш – безкоштовні спіни барабана. Кількість спінів дорівнює 27.
Після того, як ви вип’єте пива з жуками, вам необхідно вибрати компаньйона, тобто одного з жуків, вони ж встановлять множник вчасно безкоштовних сукань барабана.

Ризик гра ігрового автомата Щасливі Жуки

B ігровий автомат happy bugs онлайн має ризик гру. У ігровому автоматі Happy Bugs так само є функція ризик гри, в ній ви зможете подвоїти виграш. Тут все просто: вибираєте один із запропонованих кольорів і виграш ваш, головне правильно вгадати колір.
Безкоштовний онлайн ігровий автомат Щасливі Жуки – неймовірні пригоди і занурення у світ веселих жуків, з якими ви не лише поп’єте пива, але і станете на багато заможніші.