Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Iron man

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
iron-man

Скріншоти ігрового автомата Iron Man

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Iron man

Железный человек

Железный человек

x2 10

x3 70

x4 350

x5 5000

Полет железного человека

Полет железного человека

x2 10

x3 70

x4 350

x5 5000

Iron Man

Iron Man

x2 1

x3 3

x4 10

x5 100

x6 100

Тони старк

Тони старк

x3 25

x4 100

x5 500

Две ракеты

Две ракеты

x3 15

x4 50

x5 200

Белый чемодан

Белый чемодан

x3 15

x4 50

x5 200

Туз

Туз

x3 12

x4 30

x5 150

Карта король

Карта король

x3 12

x4 30

x5 150

Знак Q

Знак Q

x3 10

x4 25

x5 100

Символ J

Символ J

x3 10

x4 25

x5 100

Картежная десятка

Картежная десятка

x3 7

x4 20

x5 75

Символ 9

Символ 9

x3 7

x4 20

x5 75

Представляємо вам ігровий автомат iron man компанії видавця Марвел. Кожен з нас мріяв познайомитися з приголомшливими фантастичними героями, про яких знято безліч фільмів і написано книг. Безкоштовний онлайн ігровий автомат Iron Man від компанії Плейтех (La chatte rouge, Happy Bugs, Farmers Market) перевершить усі ваші очікування. Створений на основі популярного комікса Марвел, ігровий автомат Залізна Людина повністю виправдовує заявлену тематику. Тепер картинки на папері відходять в сторону, а на заміну приходять нові герої.
Приголомшливі можливості головного героя надихають на нові звершення.

Характеристики ігрового автомата Iron man

Основними характеристиками прийнято вважати п’ятірку ігрових барабанів і двадцять п’ять ліній для активації. Прекрасний дизайн у вигляді червоно-коричневого металевого фону і захоплюючий музичний супровід не залишать байдужими нікого. Сучасний світ фентезі приємно дивує, просто неймовірні пригоди і забави. На шляху зустрічаються “ракети”, “валізи”, які приховують в собі секретну зброю, “Тоні Старка”, “Залізної людини”, класичні карткові значки.
Зверніть особливу увагу на те, що велика кількість однакових зображень на одній лінійці здатна принести досить великі винагороди.

Управління ігровим автоматом Залізна Людина

Онлайн ігровий автомат Iron man простий в управлінні. Переконайтеся на власному досвіді в приголомшливій екранізації на ігровому слоті. Вам належить знайти відповіді на питання про те, яка хімічна речовина знаходиться в основі придбаних сил залізної людини. Головна перевага – наявність прогресивного джекпота. Зручна табличка з поясненнями по виплатах і вартості символів допоможе зорієнтуватися на цій території. Просто скористайтеся клавішею інформації.
Завдяки кнопкам line встановлюється кількість лінійок для активування, Bet, Max bet – розміри ставок, Spin – запускається інтенсивне обертання барабанів.

Бонусний раунд ігрового автомата Iron Man

Ігровий автомат Залізна людина містить бонусну гру. Найменша ставка складає усього лише 1 цент, а найбільша – 5 доларів США. Для складання виграшної комбінації потрібно буде зібрати на лінії від однієї до п’яти зображень. Приємні сюрпризи приготувала бонусний раунд під назвою “ракетна атака”. Чарівним чином користувачі перетворюються на головного героя – Залізну людину. Вам необхідно захиститися від ракет, що летять. Під кожною з них схований певний приз або мультиплікатор.
Відповідно, чекає на вас або грошова винагорода, або халявні обертання барабанів. Надається п’ять пострілів, а якщо вибрали безкоштовні обертання – ігровий процес триває. Випадає три і більше зображення Iron Man? Отримуйте швидше 10 спінів. Процес може тривати до безкінечності. Після цього сума буде підрахована і примножена на мультиплікатор. Крім того, у вашому повному розпорядженні цілих чотири прогресивних джекпота!
Намагайтесь підключити усю інтуїцію і невимовну майстерність. Перед вашим палким поглядом з’являється 20 квадратиків. Необхідно тільки одне – вгадати три з них. Якщо намальовані зображення співпадуть – шикарна винагорода ваше, а якщо немає – прикрий програш.