Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Millionaires lane

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Millionaires Lane (Шлях Мільйонера) просто пістрявить атрибутами розкоші і багатства. Тут є і яхти, і чорна ікра, і дорогі машини, і літаки, і багато іншого про що ви дізнаєтеся трохи пізніше.
Складається ігровий автомат Millionaires Lane з п’яти барабанів і двадцяти ліній. Помітимо, що слот випустила компанія PlayTech (Pharaohs Secrets, Captains Treasure, highway Kings) – найвідоміший виробник ігрових відеослотів.

Опис ігрового автомата Millionaires lane

У ігровому автоматі Шлях Мільйонера є дикий знак, в ролі якого виступає картинка з рудій покоївці, яка тримає на підносі купу банкнот. Цей символ не лише зовні привабливий, але і досить дорогий. За п’ять таких символів гравець може отримати виплату, яка дорівнює 50000 кредитам. Чотири такі символи принесуть виплату, яка коштує 5000 кредитів. Окрім цього, в ігровому автоматі Millionaires Lane, дикий символ може замінювати інші символи, за рахунок чого є більше можливостей отримати хороші виплати.
Так само, в ігровому автоматі Шлях мільйонера, є символ розкиду, який оплачується на будь-якій лінії. У відеослоті скаттер представлений у вигляді мішка з банкнотами. Так само, при випаданні трьох, чотирьох, або п’яти знаків розкиду, гравець отримає десять бонусних спінів, які принесуть додаткові виплати. І це ще не усе. Під час бонусних обертань барабанів, в ігровому автоматі “Millionaire’ s Lane”, може випасти три скаттера, в слідстві чого гравець отримає десять бонусних спінів.

Бонусна гра ігрового автомата Шлях мільйонера

Ігровий автомат millionaires lane дарує гравцям бонусну гру. Слот включає бонусний символ, на якому зображена облігація і написом “Bonus”. Якщо цей символ випав на першому і п’ятому барабанах апарату Millionaires Lane гравцеві відкриється бонусна гра. У бонусній грі ігрового автомата Шлях Мільйонера вам запропонують вибрати декілька облігацій, які потім покажуть розмір виграшу.
Ігровий автомат Millionaires Lane дає гравцеві отримати досить високі виплати. Приміром, шикарний маєток принесе гравцеві від 3 до 10000 кредитів, а літак – від двох до 2500 кредитів. Круїзний лайнер збагатить гравця на 10, 75 або 150 кредитів. Шикарна машина принесе гравцеві 5, 500 або 500 кредитів. Кільце з каменем, шампанське і ікра принесуть гравцеві від 2 до 50 кредитів. Детальніше з вартістю усіх комбінацій ви зможете ознайомитися в таблиці виплат, яка є в ігровому автоматі Millionaires Lane.
Якщо ви хочете приєднатись до розкішного життя за допомогою слота вам достатньо просто зробити ставку на певну кількість ліній і запустити слот. Пам’ятайте, що чим вище ваші ставки – тим більше вірогідність отримати максимальний виграш в “Millionaire’ s Lane”.
Так само, ви можете спробувати безкоштовну версію ігрового автомата Millionaire’s Lane, в якій вам не треба буде ризикувати своїми грошима.
Оцініть смак дорогого життя разом з ігровим автоматом Millionaire’s Lane від компанії PlayTech. Безкоштовний онлайн ігровий гровой автомат Шлях мільйонера обдарує гравців призами гідних мільярдерів.