Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Penguin Vacation

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Компанія Playtech пропонує вам поринути у світ онлайн ігрового автомата Penguin Vacation, який запрошує вас в подорож в засніжену Арктику в компанії веселих мультяшних пінгвінів. Це відмінний спосіб підняти собі настрій і відволіктися від турбот, а в той же час і спробувати виграти цінні призи, адже Playtech (Rome and Glory, Katana, Gold Rally) завжди славиться своїми щедрими бонусними можливостями.
Крім того безкоштовно граючи в ігровий автомат Пінгвіни в відпустці ви будете приємно здивовані якістю графіки, так, ніби дивитеся потішний мультфільм, одночасно будучи його учасником.

Характеристики ігрового автомата Penguin Vacation

Отже, ігровий автомат Пінгвіни у відпустці складається з п’яти барабанів і 20 призових ліній. Секрет успішності гри полягає в тому, скільки ліній в грі ви сплатили і наскільки великою була ставка. Слід зазначити, що найбільші виграші в Penguin Vacation, в принципі, як і у будь-якій грі, доступні тільки при максимальних ставках. Правила гри прості: збирайте виграшні комбінації на активних лініях і отримуйте за них певні коефіцієнти виплат. Уся інформація по виплатах за кожен ігровий символ представлена для вас в спеціальній таблиці.
Виграшною є комбінація символів, що містить від трьох до п’яти однакових картинок. Гравцеві варто почати обертати барабани ігрового автомата Penguin Vacation.

Виграшні комбінації ігрового автомата Пінгвіни у відпустці

У ігровому автоматі Penguin Vacation є цілий ряд символів спеціального призначення. Максимально доступний виграш дорівнює 10000 кредитам, які щасливчик отримає за п’ять символів пінгвіна на гірці на одній активній лінії в ряд і умовах гри на великих ставках. Цей символ виконує роль дикого в грі і бере активну участь в побудові призових комбінацій, оскільки може замінювати зображення, окрім символу розкиду – ополонки з вудкою, символізуючою зимову риболовлю.
Символ ополонки в парі з диким не грає, але має свої власні переваги, відносно інших зображень: не залежно від свого положення на барабанах, він здатний в рази збільшувати поточний прибуток гравця, який отримає від 5 до 500 загальних ставок, залежно від розкиданих символів на барабанах. Крім того, символ ополонки може активувати призовий раунд гри, якщо на екрані з’явиться три такі картинки. Спершу вам буде необхідно вибрати безкоштовні обертання і коефіцієнт множника.
Ви побачите на екрані 8 ополонок, виберете дві з них, і цей хід визначить число безкоштовних ігор, які вам належать. Максимальна кількість бонусних прокрутов барабана, які можна виграти в цьому раунді дорівнює 33-м, а найвищий коефіцієнт множника складе 15 одиниць. Безкоштовний онлайн ігроий автомат penguin vacation видасть користувачеві виграш залежно від випавших комбінацій.
За символи в грі ви отримаєте виплати в розмірі від 2-х до 750-ти монет.

Ризик-гра ігрового автомата Пінгвіни у відпустці

Є в Penguin Vacation і ризик гра, яка дає спробу на подвоєння вашого призу. Її ви можете активувати кожного разу після придбання вами призової комбінації. Традиційна гра, яка пропонує визначити колір карти дасть вам шанс на подвоєння або на втрату виграшу за останній прокрут барабана.
Грайте в ігровий автомат Penguin Vacation вже сьогодні, і подаруйте собі декілька хвилин позитиву і азарту, а можливо і справжні призи!