Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Pink panther

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Захоплюєтеся детективними історіями? Ігровий автомат pink panther грунтований на сюжеті однойменного фільму. Любите посміятися над хорошою комедією? Тоді спробуйте зіграти в ігровий автомат Pink Panther. Він зроблений на основі сюжету відомим усім кримінальній комедії “Рожева пантера”. Ви знову зустрінетеся з тупуватим інспектором-недотепою Клузо. А рожева пантера відразу ж зустріне вас при запуску ігрового автомата, з’явившись в лівому кутку слота.
Окрім цього під час усієї гри вас супроводжуватиме усіма впізнанна геніальна музика Генрі Мончини.

Опис ігрового автомата Pink panther

Гра має сорок ігрових ліній, на які ви можете ставити ставки в розмірі від одного до десяти кредитів. У ігровому автоматі pink panther символи відповідають сюжету фільму Рожева Пантера. Якщо удача на вашому боці ви можете отримати найбільший виграш гри – п’ятдесят тисяч кредитів. Але за умови одночасної появи на моніторі п’яти “рожевих пантер”. Цей же символ в потрійній кількості також принесе вам приз.

Бонусні гри ігрового автомата Рожева Пантера

Ігровий автомат рожева пантера має шість бонусних ігор. Особливо вас повинна порадувати велика кількість бонусних ігор ігрового слота. Їх в грі шість. І усі вони досить цікаві і різноманітні. У одній ви відчуєте себе зломщиком. Щоб добути собі безкоштовні сукання або інші призи, вам доведеться добратися всередину сейфа не зовсім законним способом: шляхом злому. Але будьте обережні!
Рожева пантера хитра і подступна і в деякі сейфи вона підклала вибухівку. У другій вам доведеться пошукати за закритими дверима рожеву пантеру. Розмір вашого подарункового виграшу залежатиме від кількості знайдених пантер. Не засмучуйтеся якщо не знайдете пантер, існують утішливі призи за інших персонажів, що сховалися. Ще в одній грі барабани вам прокрутить рожева пантера, і ваш приз залежатиме від її легкої руки.
У четвертому бонусі рожева пантера на ваших очах здійснюватиме самогубство, вибухаючи на барабанах, при цьому надаючи символам гри додаткові властивості. У наступній грі невгамовна пантера пофарбує вам стіни у свій улюблений рожевий колір. Ці пофарбовані номери додадуться до вашого призу і збільшать ваші виграші. У останній грі нарешті з’явиться інспектор. І робитиме свою звичайну роботу: шукати діаманти. Щоб добути собі винагороду вам потрібно буде просто не відставати від інспектора, і йти за ним слід в слід.
Але знову ж таки будьте обережні: на шляху багато небезпечних пасток. Збільшить ваші виграші і присутня в слоті ризик-гра.

Підсумок

Ігровий автомат Pink Panther від Playetech (Diamond Valley, Gold Tour, Katana) має багато цікавих опцій і додаткових можливостей отримати призи. Грайте і насолоджуйтеся грою безкоштовно, без реєстрації